Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen orvosok vannak a...

Milyen orvosok vannak a szegedi Kaáli Intézetbe?

Figyelt kérdés

Szeretném meg tudni,hogy valójában milyenek az orvosok a betegekkel?Ha viszel minden papírt és beutalót akkor is fizetni kell a konzultációért?Az első konzultáció mennyi idő?Vizsgálat is lesz?

Köszi a választ


2011. jún. 19. 11:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első konzultáció mindenképp fizetős. Ott nem a leletekért vagy bármiért kell fizetned, hanem azért, hogy elbeszélgetnek Veletek, szóval, hogy egyáltalán fogadnak.

Az első konzultáció után a főnővér felveszi az adataitokat majd behív Benneteket a választott orvos. Kb. fél óra a konzultáció, ahol részletesen elbeszélgettek mindenről: mióta próbálkoztok, tudtok-e valamilyen betegségről bármelyik fél részéről, mi az elképzelésetek, a doki beszél a lehetséges beavatkozásokról, a műtétekről stb. Ezután kaptok majd egy újabb időpontot (általában jó pár hét, de az is lehet, hogy több hónapot kell várni), amikor már elkezdik a tényleges kezelést. Addig be kell szerezni minden orvosi papírt,majd a konzultáción elmondják, hogy miket (rákszűrés, HIV szűrés, belgyógyászati vizsgálat stb). Ott helyben is csinálnak sokféle vizsgálatot, de azért külön fizetni kell.


Két doki van a szegedi Kaáliban, Krizsán drnő és Zádori doki. Én a doktornőhöz jártam. Nem egy haverkodós típus, elég rideg, röviden és tömören beszél, amolyan katonás. DE KIVÁLÓ orvos, ha ő nincs, akkor én nem tudom,hogy valaha lehettem-e volna anya! Mindig tudja mi a helyes és mindig jó döntést hoz!

Zádori doki barátságosabb természet, rengeteg páciense van, de ez a doktornőről is elmondható. A dokinak én soha nem voltam páciense, de jókat hallottam róla.


Ha kérdésed van még, írj nyugodtan!


Nálatok egyébként mi a gond? Veled, férjeddel vannak problémák?


Üdv

4 hónapos lombikbaba anyukája

2011. jún. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!