Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire siettek az orvoshoz,...

Mennyire siettek az orvoshoz, ha 1 éven belül sem sikerül a baba?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért,de valahogy tartózkodom a dokitól.Az évi kivizsgáláson voltam, mindent rendben talált és az én kérésemre adott beutalót endokrinológushoz is.Azóta viszont ott lapul a beutaló a fiókomban.

3 hete kezdtem el egy gyógynövénykúrát és az étkezésemen is változtattam.Ti hisztek a gyógynövények erejében?


2010. júl. 5. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:

jók a gyógynövények vmire az tuti.

mi 1 év 3 hónapja várjuk a picit, múlt hóban voltam a professzornál, és közöte h akkor majd januárba jöjjek vissza, szoval még elhuzza a dolgot:(

2010. júl. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
rohannék, ahogy csak tudok. mindig hosszú a várólista, így is sok idő biztos.
2010. júl. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A gyógynövények nagyon jók. 116 napos volt a ciklusom és Cickafark fűvel, Málnalevéllel és fehérgyöngy teával kezeltem magam, illetve beszedtem egy doboz Barátcserje tablettát( Premens)-et is. 3-4 hónap alatt most már csak 36 napos a ciklusom. Remélem elérem, hogy 28 napos legyen.

Mi is most fogtunk babaprojektbe. A barátnőmnek 1 év próbálkozás után a Cickafark-Palástfű segített.

2010. júl. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ti tudjátok, lányok. Egy kivizsgálás mindkét fél részére nem kerül semmibe, attól még bizhatsz a gyógynövényekbe. Csak tudod, mire kiderül, hogy a férjednél a hiba, addigra te pont beleőrültél a várakozásba, próbálkozásba. De mindenki azt csinál, amit akar...

Én fél év után mentem orvoshoz, ő végigfigyelt UH-val egy ciklust, közölte, hogy minden rendben, menjen a férjem is vizsgálatra. Elment, egyből mondták, hogy ezzel az eredménnyel lombik. Fél év múlva terhes voltam az első gyerekkel. azóta 3 van...

Szedhetném én a gyógynövényeket még ma is...

2010. júl. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!