Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jön a baba. Mikor menjek...

Nem jön a baba. Mikor menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

A ciklus melyik részében tudja az orvos eldönteni, hogy például nincs peteérésem, vagy túl vékony/vastag a méhnyálkahártyám...?

Menzesz után vagy ciklus közepén vagy a végén menjek?


2011. ápr. 3. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én egy év próbálkozás után kerestem fel a dokit. Nem emlékszem, a ciklus melyik részen, de engem első körben elküldött egy vérvételre (hormonvizsgálat) - az kellett a ciklus 3. napján. Annak függvényében jött a többi dolog.

Szerintem amikor felkeresed, elmondja, mi a menete a dolgoknak, melyik folyamatra mennyi időt szán, míg kiderül, hol a bibi, stb.

Sok sikert a babához!!!

30 hkm

2011. ápr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szia. 1 évet tartanak a küszöbnek, ha nem jön a baba, akkor érdemes felkeresni meddőségi szakembert. A peteérést egy egyszerű vérvétellel nyomon lehet követni a ciklus 3. napján és a 21. napján vett vérből. Továbbá egybekötött ultrahangvizsgálatokkal a tüszőérésedet is tudják nézni. Általában a ciklus 10. napján már érdemes menni uh-ra ott már lehet látni, hogy van-e tüsződ vagy nincs. A méhnyálkahártyádat szintén ekkor figyelik meg milyen vastag! Remélem segítettem


egy lombikos 12 hetes km.

2011. ápr. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sajnos nem tudok választ adni a kérdésedre, viszont sok sikert kívánok hozzá!! Remélem minél hamarabb lesz babád!

Azért írok kommentet, hogy a két kitartó kismamának gratuláljak! :) Sok egészséget kívánok a babáknak és Nektek is!

19 hetes kismama :)

2011. ápr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!