Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Somogy megyei párok, akiknek...

Somogy megyei párok, akiknek nem jön össze a baba, hova jártok orvoshoz?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Én Siófokra járok, egyenlőre a nőgyógyászomhoz.

Kaposvárra mentünk a kórházhoz sperma-vizsgálatra, rendesek voltak, az urológus (szintén Kaposvár kórház), utalta spermavizsgálatra, és hormon-vérvételre.

Így nem került semmibe.

2010. szept. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A legközelebbi meddőségi központ Tapolcán van.

Egy ismerősömnek ott segítettek, első inszem sikerült.

2010. szept. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia!

Én a kaposvári kórházba járok egy Pécsről jött orvoshoz. Úgy ajánlották, mert a legjobb ezen a téren. Tóth Tamás. Ja. mellesleg szeptember közepén nyílik meddőségi központ a kaposvári kórházban. :-D

2010. szept. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lesz meddőségi központ? Ezt nem is tudtam, akkor oda lehet majd menni, de beutaló is kell hozzá?
2010. szept. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen, úgy tudom, hogy nemsokára megnyitja kapuit Kaposváron is a Kaáli Intézet. Azt hallottam, hogy Pécsről is lesznek itt orvosok, mert eddig sajnos el kellett menni a városból, aki választ is várt a kérdéseire.....
2010. szept. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi Tapolcára járunk, mondjuk nekünk nincs olyan messze, kb 60 km.
2010. szept. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nekünk Pécs és Kaposvár is 60km.:(
2010. szept. 8. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!