Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azoospermiá-t lehet kezelni?...

Azoospermiá-t lehet kezelni? Ki lehet ezt kezelni?

Figyelt kérdés
Élő sperma teljes hiánya, kezelhető ez valamivel? És sikerült a kezelés után a teherbeesés? Ha vannak vélemények, tapaszalatok, kérlek irjatok le! Köszönöm!
2008. nov. 8. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok eset van, amikor igen, keressetek egy jó andrológust ő sokat segíthet. Nekünk sikerült, most 18 hetes babás vagyok:-)
2008. nov. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi hétfőn visszük ujra az "anyagot", megvizsgálják, és majd eldöntik mi lesz?! Remélem valamivel jobb hirrel szolgálnak! Reménykedünk! Megkérdezhetem, nálatok mi vagy hol volt a probléma? Egyébként gratu a babóhoz!
2008. nov. 8. 16:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sok mindent lehet kezelni, ha megtalálják a baj okát,- erre azonban nagyon kevés orvos vállalkozik, talán lusták, nem tudom...

De ajánlom neked Fekete doktor úrat Budapesten, itt megtudhatsz bővebbet:

www.potenciaklinika.hu

A férfi meddőség is területe, a közed pedig nagyon diszkrét!

Ne adjátok fel, pláne ne addig, amíg valami konkrétat nem tudtok!

Feketénél van hereultrahang, spermavizsgálat, vérvétel, bacitenéysztés, műtéti lehetőség helyben.

Sok sikert!

2008. nov. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!