Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bromocriptinen kívül lehet...

Bromocriptinen kívül lehet valamivel kezelni a magas prolaktinszintet?

Figyelt kérdés
1 hete szedem, a doki azt mondta, hogy ha bírom, akkor vigyem fel napi 3x1-re az adagot, de én csak este tudom bevenni, és így is nagyon rosszul vagyok tőle egész nap.
2011. márc. 9. 13:10
 1/7 A kérdező kommentje:
És ezt most már addig kell szednem, amíg teherbe nem esem?
2011. márc. 9. 13:13
 2/7 krisztina24 ***** válasza:
Szia! Én is Bromot szedek, 3 hete.Én emeltem az adagomat folyamatosan, napi 2×1-el kell szednem, de az elején csak feleket használtam...Nekem nincs mellékhatása,ennek örülök.és használ is. Van egy másik hasonló hatótartamú gyógyszer, a nevét sajna nem tudom, de a mellékhatásai nem ennyire durvák,mint a Bromónak. Érdemes utánanázni. Nekem a doki még azt is mondta,ha nagyon nem bírom, menjek vissza hozzá, és néz másik gyógyszert.
2011. márc. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szia, köszönöm a választ!

Azt megírnád még, hogy te milyen ütemben emelted az adagot? Lehet, hogy én túl gyors voltam?

2011. márc. 10. 00:23
 4/7 krisztina24 ***** válasza:
Szia! Én úgy kezdtem, hogy első 3 nap este felet szedtem, utánna következő 3 napban reggel fél-este fél, utánna 3 napig este egész-reggel fél, majd így jutottam el az egész-egészhez.Így nem is volt olyan durva,bár amiket olvastam róla, nagyon féltem tőle,első pár nap be is beszéltem magamnak, hogy az biztos azért van,mert a gyógyszer...de mára már nagyon jól "megbarátkoztam" vele, szépen helyre hozta a ciklusom.És végre van peteérésem!!!
2011. márc. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jaj, akkor lehet, hogy én ott rontottam el, hogy egész szemekkel próbáltam emelni, és kb. naponta...nem emlékeztem,hogy hogy mondta a doki, csak annyi maradt meg, hogy mondta, hogy fokozatosan szoktassam hozzá a szervezetem. Megpróbálom akkor én is fél szemekkel emelni, aztán ha így sem megy, akkor visszamegyek a dokihoz.

De jó, hogy neked már van peteérésed! :) Nekem egyelőre még nincs, de remélem, nekem is lesz hamarosan.

Neked is lesz majd kontroll-vérvétel? Majd megírod az eredményét?

2011. márc. 10. 08:34
 6/7 krisztina24 ***** válasza:
Szurokolok!!! Igen, nekem is mennem kell majd kontroll vérvételre,amint lesz eredmény, megírom. Remélem,hogy sikeres lesz a dolog,mert nem nagyon szeretnék átjárhatósági vizsgálatra menni,pedig az a következő a hormonháztartás rendbetétele után :(
2011. márc. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi! :)

Én is drukkolok neked!

2011. márc. 11. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!