Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6. het 2. napján reménykedhetn...

6. het 2. napján reménykedhetnek abba, hogy lesz szivhang a vizsgálaton? Vagy még korai lesz?

Figyelt kérdés
2019. jan. 31. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Reménykedhetsz,de lehet,h korai még. Nekem a 7.héten volt szívhang.
2019. jan. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne éld bele magad, úgy menj oda, hogy teljesen normális ha ilyenkor még nem látnak pulzálást, nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. Sok függ attól hogy középidőben fogant-e, függ az ultrahangos gép korszerűségétől, orvostól. Nekem sem láttak még 6+4 hetesen pulzálást és én teljesen kétségbe estem, nem kellett volna. Másfél hét múlva, másik géppel gyönyörű szívhang volt.

Ha lesz szívhang az szuper, ha nem az sem baj, majd 1-2 hét múlva már biztosan, ne izguljp!

2019. jan. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én mensi szerint 6+6 hetesen mentem. Viszont uh alapján kiderült, h később fogant valószínűleg. Petezsak és szívcső pulzálás volt már. Doki azt mondta 5+2

Rá 2 hétre mentem kontrollra, szépen növekedett, és gyönyörű szivhangja volt. Drukkolok. De ha nem lesz szivhang se izgulj még 🙂

8+5 hkm

2019. febr. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 khniki ***** válasza:
Nekem volt, úgyhogy van rá esély!
2019. febr. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Mensi szerint 6+1 voltam mikor uhun voltam. Volt szivhang, igaz nagyobbnak 6+6-nak mertek.. drukkolok hogy legyen!

2019. febr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. UH gép minősége, vizsgáló orvos, hátrahajló-e a méh vagy sem, milyen a testalkatod.
2019. febr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet érdeklődni,kedves Kérdező? Voltál ultrahangon?
2019. febr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kicsit korábban kellett mennem mert elkezdtem verezni, akkor meg nem látott semmit a doki! Sőt nem is biztatott nagyon! De most pénteken voltam kontollon és akkor már pulzált a kicsi szíve!! 🙏❤️
2019. febr. 10. 19:40
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szívből gratulálok! Jó egészséget,csodás terhességet kívánok!
2019. febr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!