Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a váladéktól...

Szerintetek a váladéktól mekkora esélyem van hogy teherbeessek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 08:45
 1/9 A kérdező kommentje:
HOZZÁ TESZEM NAGYON SZERETNÉK KISBABÁT.
2010. jún. 30. 08:46
 2/9 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de mit értesz váladékon?? A spermiumokat? mikor volt peteérésed? Akörül voltatok együtt? Mert akkor esélyes ....
2010. jún. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha előváladék, akkor kevés.

Peteéréskor legyetek együtt, és menjen el a pasi, akkor nagy eséllyel lesz baba!

Sok sikert! :)


Ja, és caps lock :D

2010. jún. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az előváladéknál is van esély, mert mint tudjuk tinikorunkból, az is tartalmazhat élő, termékenyíteni kész spermiumokat, de a konkrét családtervezéshez ez kevés. Ilyenkor becsúszhat, de jóval kevesebb az esély, mintha a párod teljes egészében benned ment volna el. Az esélyed? Nézzük azt, hogy Ceizel Endre szerint, egy egészséges pár, peteéréskor szeretkezik a gyermekáldás érdekében. Ha férfi a párjában élvez el, akkor is mindössze 33% esélyük van arra, hogy a következő hónapban már kétcsíkos legyen a teszt. A te esélyed ehhez az adathoz mérten, szerintem legfeljebb kb. 5% lehet, hiszen a megtermékenyítésre váró spermák java része kiesett a "buliból".
2010. jún. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

09:56-os ezt hol hallottad?Nagyon érdekelne!


A kérdésre válaszom:nem sok!

2010. jún. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

felesleges %-okat nézni, mert hiába van valamire mondjuk csak pár százalék esély, simán beleeshetsz.


nem lérdemes matematikailag bonyolítani a dolgokat.

Barátnőmék nem védekeztek mondván átlagosan amikor ők csinálták 5% van kb a megtermékenyülésre. hát ő beleesett, már 6 hónapos terhes :)


szóval ha mégis kérded hány % hogy előváladáltól terhes leszel én azt mondom 50%, mert vagy IGEN vagy NEM.

2010. jún. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igaza van az előttem szólónak! Mi 1-szer csináltuk élseben, és nagyon megnyomtuk a statisztikát, mert 1 hónap múlva pozi lett a teszt :-))
2010. jún. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

10:59!


Nem olyan régen, mikor középsuliba jártam. Volt kötelező részvételű felvilágosító óránk, ahol több biológia tanár mesélt nekünk a "dolgokról". Így hát röviden: középiskolában hallottam.

2010. jún. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
16:29 köszi!
2010. jún. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!