Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek hogy végre teherbee...

Mit tegyek hogy végre teherbeessek? Több vitamint kellene szednem? Február óta próbálkozunk, de sajnos még semmi. :- (

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvos! Majd ő megmondja mit kell szedned, vagy mit nem! Én 6 hónapnyi próba után mentem el, elküldött hormonvizsgálatra, azzal kell kezdeni, majd a párodat is ki kell vizsgálni! De én nem szedek a folsavan kívül semmit, mondta, hogy nem kell szedni semmi vitamint, ha tudom a helyes étkezéssel pótolni a szükségeseket!
2009. júl. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz és még az sem garancia rá. ne legyél elkeseredve február óta még nem sok idő telt el
2009. júl. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
szia!átéltem a helyzeted. mi több mint 1 évig próbálkoztunk és már a meddőségire kellett volna mennem mikor babás lettem! el sem akartam hinni 3 + teszt után sem!! már ebben a hónapban nem is gondoltam rá előtte pedig nagyon akartam. minden gondolatom az volt.elkezdtem inni a cickafark teát,és a palástfüvet lehet ez segített.. próbáld ki hátha segít.
2009. júl. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi már több mint 1,5 éve próbálkozunk,de semmi.Velem minden rendben,de a párom nem megy vizsgálatra.Nyugi,még van időd,de az már fél siker ha a párod melletted áll.Szorítok nektek.
2009. júl. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A több vitamin nem jobb, hanem rosszabb is lehet. A zsírban oldódó vitaminok feleslege nem távozik a szervezetből a pisiléssel, hanem elraktározódik, és ez nem mindig jó. Az ajánlott napi adagnál semmiképpen ne szedj be többet!


Orvost javaslok én is. Lehet, hogy csak valami apró kis gubanc van, hüvelyfertőzés vagy hormonális probléma, ami könnyen orvosolható.

2009. júl. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem a dokival még várhatsz. azt mondják, hogy a teljesen egészséges pároknál is csak 20% a teherbeesés valószínűsége, még akkor is, ha jó időben vannak együtt. egy év teljesen normális várakozási idő, ha addig nem sikerül, akkor kell dokihoz menni. mi november óta próbálkozunk, tudom milyen...
2009. júl. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is ez a helyzet,csak mi tavaly óta próbálkozunk.Már én is kipróbáltam mindent,most a párommal a SupradinF-et szedetem én meg a többiek tapasztalatára kipróbálom a barátcserjét,hátha segit!Még ezt nem próbáltam ki egyedül!Kitartás,előbb-utóbb összejön a kisbébi!:))))

2009. júl. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!