Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azok a nők, akiknek meg...

Azok a nők, akiknek meg kellett szenvedni a gyermekért mivel nem jött rögtön, mivel másabbak terhességkor?

Figyelt kérdés
jobban féltik, hogy nehogy elessenek vagy ilyesmi?
2008. nov. 7. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Hidd el hogy aki konnyen terhes lesz is ugyanugy vigyaz mint aki "megszenved" egy gyerekert.

De a kerdesed azert nem jo mivel nincs viszonyitas. Aki konnyen terhes nem tudja mit jelent amikor valakinek nem jon ossze, es aki nehezen esik teherbe nem tudja milyen amikor valakinek egyszeruen osszejon. Nincs mihez viszonyitani.

2008. nov. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

hulye a kerdes neharagudj!

en nagyon konnyen teherbe esek, de ugy vigyaztam terhesegem alatt is magamra, foleg a lanyomra hogy mikor mentem furodni elotte befutottem megjobban a furdoszobat hogy megne fazzak hol ott meleg volt a furodszobaba!aki konnyen teherbe esik is ugyanugy feltik!

2008. nov. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Én a lányommal könnyen teherbe estem,mégis nagyon vigyáztam,imádok fürödni,jó meleg vízbe belebújni,terhesség alatt végig zuhanyoztam,pedig azt nem szeretek,de féltettem a babámat mert nem jó ha meleg vízben áztatja magát a kismama,a forró víz vetélést is okoz. Most hogy a kistesó nem jön össze 1 éve,úgyan úgy nem fürdök peteérés után,nehogy elvetéljek ha "véletlenül"sikerült,csak még nem tudok róla...szóval ez táplálva van az agyunkba!
2008. nov. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Itt mindenki olyan irt,aki könnyen terhes lett,pedig a kérdés nem igy szólT.Én teljesen megértelek,h miröl kérdeztél.Igen akik nehezebben esnek teherbe,v volt már vetélésük jobban vigyáznak a terhesség alatt,mint akinek nem volt,mert az nem tudhatja.Én mind a kettön átestem és akkor már tényleg nagyon vigyáztam magamra.Addigi aktiv életemet teljesen minimumra csökentettem.Jól meg is hiztam,sajna.De hát mindent a babáért.Ha te is ilyen helyzetben vagy szoritok neked,h minden ok legyen,csak vigyázz magadra!!!!!!

AMUGY PEDIG SENKI SEM ITÉLKEZHET,H HÜLYE E A KÉRDÉS V . NEM.GONDOLOM AKI AZT IRTA AZ MINDÉG A LEGJOBB KÉRDÉSEKET TESZI FEL?!NEVETSÉGES!!!!!

2008. nov. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

utolso válaszolonak nagyon köszi:)

és van aki tudja mindkettőt mert van akinek az első gyermeke rögtön öszejött és a következő nem. szoval ezek a szülök tudnak mihez viszonyitani

2008. nov. 8. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!