Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért látszanak jobban az...

Miért látszanak jobban az erek a mellen a terhességkor? Mikortól?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem már a legelejétől látszódott és nagyon fájtak érzékenyek voltak és nagyon eresek voltak.


kinek mikor jön.

de vkinek a terhesség közepe táján jön ki amikor megindul a colostrum ( előtej)

2011. jún. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem csak a mellemen látszottak jobban, de a felkaromon is... Olyan fura volt.. :) De nem dudorodott ki, meg semmi ilyesmi. Úgy kb akkor kezdett el látszani, mikor a pocak is már látszott. :)

Hogy mitől látszanak jobban? Fogalmam sincs... :))

2011. jún. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez volt az első terhességi tünet, bár még akkor ezt nem is tudtam hogy az. Csak észrevettem hogy eddig nem látszódott.
2011. jún. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: mióta megszültem 2009-ben, azóta minden mensi előtt erősebben látszik az ér. Úgyhogy nálam már ez nem is tünet. Most is erősen látszik, 7-re nem várom.
2011. jún. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

És ilyenkor az is tünet, ha mondjuk a két fő ér látszik? vagy muszáj az összesnek?

2011. jún. 1. 22:41
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem te most abban reménykedsz, hogy terhes vagy. Ha csak ezt figyeled magadon, akkor nagyot csalódhatsz, hisz terhesség elején szinte semmi tünet nincs. Ha késik a nem várt, akkor tesztelj. Ha még nem késik, akkor meg várj. Nem akartalak megbántani, csak felvilágosítani, hogy ezt gyakran képes az ember bebeszélni magának. Ha barnázást tapasztalsz, akkor valószínűleg megjön, ha semmi ilyen nincs, akkor nyugi. Türelem, türelem, türelem! Drukkolok!:)
2011. jún. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző válaszolóval egyetértek.


26 hetes km

2011. jún. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!