Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség jele lehet hogy a...

Éva69 kérdése:

Terhesség jele lehet hogy a mellen az erek jobban látszanak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha valaki terhes akar lenni vagy nem akar lenni, akkor minden terhestünet.

Inkább csinálj tesztet, az a tuti.

Egyébként a terhesség elején lehet, hogy megnő a mell, ebből fakadóan lehet, hogy jobban látszanak az erek, de erre nem igazán lehet adni.

2010. szept. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Csináltamm ár tesztet mert az az igazság szept.15-én kellett volna megjönnie és 16-án egy kicsi volt csak,azota semmi 1 hete még a teszt is neg. volt, most megmár olyan furik a melleim.Azért kérdeztem

2010. szept. 28. 21:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Csinálj még egyet, ne találgass.
2010. szept. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bocsi,hogy így bele kérdezek de a mellviszkétés is előfordulhat terhességi gyanúként?

Amúgy,én azt olvastam,hogy a mellen az erek jobban láthatók ha terhes a nő.

Megy a drukk,hogy baba legyen!!!

Írj majd mi lett:-)

2010. szept. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ez terhestünet, de a második trimeszterre jellemző. akkor már bőven poci is látszik
2010. szept. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát hiztam nem tagadom. Olyan furin nőtt meg a hasam. Nagyon szeretném ha tényleg baba miatt lenne ilyen a mellem. :):)Holnap reggel csinálok még egy tesztet.
2010. szept. 29. 11:32
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha negatív, akkor nem hiszem, hogy terhes lennél. De csinálj egy tesztet még mindenképp, drukkolok!

Egyébként igen, nálam jobban látszódnak a mellemen az ere, az elejétől fogva, de már nem emlékszem, hogy pontosan hanyadik héttől...

2010. szept. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Csináltál tesztet?Mi lett?Drukkolok nagyon!!!!

2010. szept. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csináltam de neg. lett. :( Nem tudom mi lehet de már kezdek idegesedni kicsit jobban mint kellene.
2010. okt. 1. 09:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor más miatt késik:( Érdemes elmenni dokihoz.
2010. okt. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!