Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek vajon a 72...

Terhes lehetek vajon a 72 órás ellenére?

Figyelt kérdés
október 4én kiszakadt az óvszer rá egy napra 72órásat vettem be.aminek a vényén az van h 5 napot késhet tőle a mensi.mosta legutóbbi mensim utáni 35.napon tartok és sehol semmi előjele hogy megfog jönni.ha a tabi bevétele után volt 2 napig pecsétlő vérzés lehetséges h ígyis terhes lennék?kicsit másabb a mellem is....
2008. nov. 5. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a 72 oras tabletta nem 100%-osan hatekony. Ha nem jon meg, vegyel egy tesztet.
2008. nov. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A 72 órás tabletta megzavarja a kovetkezo ciklust, ennyi késés még beleférhet. A védelme pedig annál biztosabb, minél hamarabb vetted be. Ha továbbra sem jon meg, csinálj tesztet, az biztos választ ad. A tunetek pedig mielott megjonne ill. korai terhesség esetén lehetnek hasonloak, ez ne befolyásoljon. Azt, hogy most késik, a tablettán kívul okozhatja még a teherbeeséstol való félelem, stressz is. Kicsi a valószínusége.
2008. nov. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
utolso vagyok: a tabletta utáni vérzés valószínuleg csak a tabletta mellékhatása.
2008. nov. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szerintem is csinálj tesztet,mert igen is lehetsz tőle terhes.
2008. nov. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tesztelj, de gyorsan, legalább megtudod az eredményt! Aztán gondolkozz el! Ha vmi, akkor inkább menj dokihoz, hogy irjonki neked antibébit!
2008. nov. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni egy hormonális lórúgás. Totálisan megkeverheti a ciklusodat, de a saját lelki békéd miatt inkább tesztelj. Nekem eddig kétszer volt rá szükségem, a legdurvább az volt, mikor egy héttel a mensim után kellett bevennem, és rá egy napra megint megjött!Szóval szerintem annyira ne parázz, ezek a gyógyszerek hihetetlen dolgokat művelnek a szervezettel.
2008. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!