Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Diane 35 -öt szedtem (műtét...

Diane 35 -öt szedtem (műtét után nem szedhetem), nem jön meg, azaz 1 napig volt a 35. napon (ami normális vérzésszeű volt). Terhes lennék, vagy nem?

Figyelt kérdés
Az első gyógyszer mentes hónap közepén voltam együtt a párommal, és nem védekeztünk, azóta görcsölget a hasam.
2008. nov. 4. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Várj amig megkéne jönnie "hivatalosan",ha késik 2-3napot akkor vegyél 1 teszet,addig igazábol semmi mást nemtudsz csinálni....én drukkolok :-)))

Üdv 16heteske

2008. nov. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szept 28.án jött meg utoljára előtte 4 nappal hagytam abba a gyogyit. okt. 10.én voltam a párommal, utána kb 1 héttel éreztem a görcsölést, és azóta szinte folyamatos, most vas. megjött, de ma reggelre se híre se hamva, előtte 6-7 napig volt meg. és még mindíg görcsöl fáj a hasam. Teszteltem múlt pénteken az - lett.
2008. nov. 4. 11:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha az az egy nap, amikor vérezgettél, a 35. napon volt, akkor időszerű a teszt. Simán teherbe eshettél, a fogigátló csak addig véd, amíg szeded. Mivel én inkább úgy vettem ki a szavaidból, hogy marhára nem így tervezted ( hiszen gondolom, ezért is szedted a bogyikat ) még inkább jó lenne minél hamarabb tudni, ha terhes lettél, hogy legyen időd gondolkodni, hogyan tovább.
2008. nov. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
valóbban nem szeretnék most babát, már csak azért sem mert a szívemet műtöték. Amúgy a gyogyit 6 évig folyamatosan szedtem. 3 negatív tesztem volt a múlt hét péntekig.
2008. nov. 4. 12:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Elképzelhető akkor, hogy még nem állt vissza a hormonháztartásod, ehhez mindenkinél más időre van szükség.


Ha a védekezésmentes együttléttől számítva 13-14 nap eltelt a negatív tesztig, akkor szerintem nem vagy terhes.

2008. nov. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ma megint vérezgetek, és nagyon görcsölök.

Az eddigi válszokat köszönöm!

2008. nov. 5. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!