Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen módszerekkel lehet...

Milyen módszerekkel lehet növelni a teherbeesés esélyét?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy szedjek e elevitet, segít e? Vagy igyak valami teát? Vagy amikor együt vagyunk, akkor van valami hatékonyabb póz? Az az igazság, hogy a párom 3 havonta jár haza, június óta próbálkozunk, de mindig pont olyankor volt meg a mensim, amikor itthon volt és nem sikerülhetett. Decemberben 3 hétig lesz itthon , így nagyon szeretném, ha akkor sikerülne! Hőmet mérem egy hónapja, de nagyon azt nem akarom nézegetni, hogy na akor pont ma legyünk együt,stb., mert így is kevés időnk jut egymásra, nem akarok görcsösen állnia dolgokhoz! A ciklusom rendszertelen úgyhogy nehéz kikövetkeztetni a pé-t! Engem inkább ilyen rásegítő módszerek érdekelnének! Megyek ebben a hónapban a nőgyógyászomhoz, majd őt is megkérdezem, de addig is jól jönne egy-pár tanács! Előre is köszi!
2008. nov. 3. 15:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ovutesztet vehetsz a dm-ben, rossmannban kb 3500 Ft körül van, 5 tesztet tartalmaz amit ha ügyi vagy éles ollóval ketté tudsz vágni.

Én a neten rendeltem a babatervezok.otthona oldalról a shopból(németből jön a csomag,a szállítás így drágább). Kb 20 tesztért fizettem 4800Ft-ot. Postán küldik,pár nap alatt nálad van. Kicsi kutakodás után lehet még ennél olcsóbban is beszerezni. Nagyon hasznos dolog! :)

2008. nov. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!