Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen módszerekkel lehet...

Milyen módszerekkel lehet növelni a teherbeesés esélyét?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy szedjek e elevitet, segít e? Vagy igyak valami teát? Vagy amikor együt vagyunk, akkor van valami hatékonyabb póz? Az az igazság, hogy a párom 3 havonta jár haza, június óta próbálkozunk, de mindig pont olyankor volt meg a mensim, amikor itthon volt és nem sikerülhetett. Decemberben 3 hétig lesz itthon , így nagyon szeretném, ha akkor sikerülne! Hőmet mérem egy hónapja, de nagyon azt nem akarom nézegetni, hogy na akor pont ma legyünk együt,stb., mert így is kevés időnk jut egymásra, nem akarok görcsösen állnia dolgokhoz! A ciklusom rendszertelen úgyhogy nehéz kikövetkeztetni a pé-t! Engem inkább ilyen rásegítő módszerek érdekelnének! Megyek ebben a hónapban a nőgyógyászomhoz, majd őt is megkérdezem, de addig is jól jönne egy-pár tanács! Előre is köszi!
2008. nov. 3. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Én a szex után feltettem a lábam a falra,de lehet a csípőt is kipárnázni,sokan úgy tartják ez mindegy ha akar megtermékenyül a petesejt, de én hiszek benne,nemhiába elsőre sikerült:-))

Az Elevitben is van valami,érdemes elkezdeni,sok sikert!!

2008. nov. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
szia!mindenkinél más gyógyszer vagy póz jön be.én folsavat szedtem egy hónapig,közben rengeteg mézet és banánt ettem.a menszesz napjától számítva 14.napig minden második nap együtt voltam a férjemmel és rögtön teherbe is estem.
2008. nov. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

ha rendszertelen a ciklusod, ajanlom a mastodynon cseppeket, teljesen homeopatias, nodoki irja fel, nemcsakhogy rendbeszed "lenn", hanem még noveli a teherbeeses eselyet


nepszeru modszer a closti, amit szinten nodoki ir fel, ez a legenyhebb "beleszolas" a termeszet rendjébe, akiknek nincs peteerese, azoknal eloidez, akiknel van, ott tobbet csinal (a lenyege, hogy az agyadban letiltja a peteérést, es amikor abbahagyod a szedését, az agyad "latja", hogy neked nincs peteeresed, es fokozottan fog mukodni a megfelelo mirigy) ezt maximum 3 honapig lehet csinalni, nekem az elso alkalommal osszejott tole a baba (lehet, hogy nelkule is osszejott, mastodynonnan szepen "alapoztam")


van meg a cickafarkfu-palastfu tea, amirol nincs tapasztalatom.


hirtelenjeben ennyi :)

2008. nov. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Szia!


Eleinte én is minden praktikát bevetettem.

Vitamin (folsav és centrum), póz, hőmérő, naptár, stb...

És akkor lettem terhes, amikor nem számítottam rá!

Rögtön felkeltem, hogy kifollyon a cucc, nehogy babás legyek. (akkor kezdtem új munkahelyen)...


Az biztos, hogy görcsösen ne akard!

Tudom, nehéz másra gondolni, de hidd el, muszáj másfelé téríteni a gondolataidat!


Drukkolok Neked!

2008. nov. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát igen én se akarok nagyon görcsösen állni a témára, mert azt gondolom, hogy nem jó, de mivel olyan ritkán lehetünk együtt annyira félek, hogy nem fog sikerülni, bár a férjem nagyon pozitívan áll a dolgokhoz. Szerinte nem kellene semmi. Majd megyek a dokimhoz rákszűrésre 2 hét múlva és megbeszélem vele, de az biztos, hogy a kispárnát én is a fenekem alá teszem, meg az is, hogy akkor leszünk együt, amikor éppen kedvünk tartja, mert utána elmegy és majd húsvétkor szerethetjük legközelebb egymást! Nem fogom nézegetni a folyásomat, mert abból enyi idő alatt úgyse ismerem meg magam, hogy éppen mikor milyennek kellene lennie, a hőmet azért mérem, még jól jöhet! De azt se úgy fogom, hogy na most leesett aztán gyerünk, hanem nézem, mérem, vezetem, aztán legalább utána abból töbet látok, hogy jókor volt e. Nagyon félek, hogy nem sikerül, de próbálok laza maradni!Már amennyire lehet. :)
2008. nov. 3. 17:51
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy elkezdem az elevitet mképp. Azt bármikor el lehet kezdeni, igaz? Nem függ a ciklustól? Az csak egy sima vitamin! És amellé még kéne E vitamin, vagy a kettő együtt már felesleges?
2008. nov. 3. 17:52
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Ne haragudj, most őszintén. Attól hogy elevitet szedsz és gyógyteát iszol, még nem tudod hogy mikor van peteérésed, és mikor kell akciózni. Ha hőt hiába méred, mert csak azt mutatja meg neked, hogy mikor VOLT peteérésed. Természetesen mindezek nagyon jó szuper dolgok, de ha nem vagy résen és nem áldozod be erre a kis időre az "időben kell csinálni" dolgot, akkor kár az egészért. Van aki 24 órát ír, mások 12 óráig tartják a petesejtet életképesnek. Vagyis ha kihagyod a megfelelő időpontot, nagy esélyeket szalasztasz el.

Úgy, hogy minden rendben van, időben szerelmeskedtek, akkor is csak 25 % esély a teherbeeséssel.

Tudom miről beszélsz, ismerős a helyzeted, a férjem külföldön dolgozott,ritkán járt haza, és mi beáldoztuk a dolgot, és sikerült is. Mi a titok? Az ovulációs teszt! Szívemből ajánlom neked, és mindenki másnak aki babát szeretne. Részletesebb leírást biztos találsz róla, nem szeretném most a dolgokat részletezni, de nekünk mind a három gyermekünk így jött össze (egy kisfiú 4 éves, és a két 1,5 éves iker lányaim).

Nekem is ciklusproblémáim voltak, és hihetetlen mennyi mindent elárul a ciklusodról ez a kis tesztecske.

Sőt, mi van akkor hogy azért rendszertelen a ciklusod mert peteérésed sincs??? Erre is jó a teszt!

Nem akarom itt osztani az észt félre ne ércs, de érzem hogy mennyire szeretnéd a babát, és szeretném hogy tényleg mihamarabb sikerüljön is.

Rásegítő módszerek: misszonárius póz, vagy hátulról. Utána fekvés legalább 1órát.

Teák: ciklus eleje: málnalevél+feketeüröm (peteérést segíti) ciklus közepe szünet, ciklus második fele palástfű (méhnyálkahártya regeneráló).

E vitamin


Sok sikert!!!!!!!!!!

2008. nov. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja és kihagytam (az előzö vagyok) van egy nagyon szuper oldal: www.babatervezok.otthona.net
2008. nov. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségedet, nagyon jól jön.Nem kioktatásnak veszem, hanem segítségnek. Az az igazság, hogy nekem is van már két kislányom (4 és 1,5 évesek) és joggal kérdezhetnéd, hogy akor hogy lehetek ilyen tudatlan, de könyű a magyarázat és rövid, az elsőt megbeszéltük, hogy szeretnénk, októberben abbahagytam a fogigátlót, novemberben meg már volt egy poz tesztem, aztán ugyanez a kistesóval is , elterveztük, attól a perctől kezdve nem beszéltünk róla, nem hőmérőztem, nem néztem semit, és jött. Pedig nem vagyunk az a nagy szexelős típus, talán 3 nponta ha együt voltunk. Jó persze valószínű véletlenül elkaptuk a legmegfelelőbb pilanatot. És azt még hozzáteszem, hogy akor még ithon volt a férjem. Viszont most nincs és ezért vagyok bajba és félek a rágörcsöléstől, hogy akor meg azért nem jön össze. Meg a folyásom is olyan érdekes, mindig van valamilyen, soha nem vagyok száraz, most eben a hónapban a mensi óta sárgás fehéres, egy nap volt egy nagyon picit nyúlós, nem is értem, hogy akor melyik nap van pontosan a pé, a nyúlos folyáskor, vagy előtte , vagy utána, és a hő mikor hogy alakul? Ezért írtam látod, hogy még nagyon kezdő vagyok ebben és nem hiszem, hogy egy hónap alatt kiismerem magam. Ovu mikroszkóp csak egyféle van , vagy az is van többféle márkájú? És azt patikában lehet gondolom kapni! Ha van türelmed légyszi ezeket még írd le nekem, mert elég magas nekem egyelőre! És átnézem az oldalt , amit küldtél. Köszi!
2008. nov. 3. 21:11
 10/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem mikroszkóp, hanem ovuteszt?
2008. nov. 3. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!