Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj, ha pé. után lassan megy...

Baj, ha pé. után lassan megy fel a hőm az átlag fölé?

Figyelt kérdés
Pé. előtt 36,4; 36,5 szokott lenni általában, aztán pé-kor leesik 36.3; 36,2-re. Ezután eltelik 4-5 nap is mire cikk-cakkozva de felmegy 36,8; 36,9-ig. Ez jelent valamit? Pé. napján és előtte szoktunk mindenképp együtt lenni a párommal, nem jól tesszük?
2008. nov. 3. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
De, jól csináljátok:) A hőd lépcsőzetesen ugyan,de megy szépen felfelé és ez a lényeg!
2008. nov. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A pé előtt két nap, a pé napja és a z azt követő 24 óra a legtermékenyebb, vagyis jól csináljátok.


De a cikk-cakkosan emelkedő hőmérséklet sárgatest-elégtelenségre utalhat, amit ki kell vizsgálni, mert negatívan hat a teherbeesésre: konkrétan: hiába találkozik a petesejt a spermiummal, utána nem tud rendesen megtapadni. De nem lehetetlen még így sem a teherbeesés, nézd:


[link]

2008. nov. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

A dokim is említette ezt, de nem írt rá még fel semmit. Sajnos egyéb hátráltató tényezőink is vannak: egy elzáródott petevezető és alacsony spermaszám. De reménykedni azért lehet, nem?

2008. nov. 4. 09:16
 4/4 A kérdező kommentje:

Ja elfelejtettem, megnéztem azt az oldalt amit küldtél 2. válaszoló. Nagyon jó, azért reménykedek, mert láttam ott is sárgatesth. problémás terhesgörbét...

Köszönöm!

2008. nov. 4. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!