Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tudnék könnyen teherbe...

Hogyan tudnék könnyen teherbe esni?

Figyelt kérdés
Már több mint 9hónapja próbálkozunk a párommal hogy állapotos legyek eddog negatív élményeket sikerült csak kapnunk.Miért van hogy nem tudok teherbe esni pedig nagyon szeretnénk már.
2008. nov. 1. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ha tudsz angolul, látogasd meg a fertilityfriend.com oldalt. Itt mindent leírnak,honnan tudhatod, mikor van peteérésed, vezetheted az ébredési hődet, és a program kiértékeli, stb. Nekem segített.
2008. nov. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pont azért mert nagyon szeretnéd tudom hülyén hangzik de igy van!igyál cickafark teát menstruácio utolso napjátol pete érésig utánna a következö menzi elsö napjáig igyál palástfü teát!szedj e-vitamint valamint te se meg a párod se dohányozzatok ha lehet!valamint a párod ihatna ginseng teát!egy kicsit az is segit a férfiaknak!bár az én párom nem nagyon birja meg inni nagyon rossz ize van!:-)sok sikert
2008. nov. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a második válaszolo vagyok az elsö ironak azt akarom mondani meg neked is hogy a ciklus.hu-n ugyan ezt meg tudod nézni illetve ki tudod számoli!
2008. nov. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk a férjemmel is 7hónap volt amire összejött a baba. Már én is teljesen lemondtam róla,és lám amikor nem számolgattam a napokat (peteérés) akkor összejött. Szerintem nagyon sok nyugalom kell és nem szabad stresszesen csinálni. Nekem a nőgyógyászom azt mondta ha nem jön össze akkor van egy olyan teszt, ami majdnem olyan mint a terhességi teszt, az arra való hogy a peteérésedet mutatja.

Ezt a tesztet úgy tudom hogy 7-15 nap között minden nap meg kell csinálni és megmutatja hogy 24 órán belül lesz-e peteérésed, mert lehet nem akkor van nekem peteérésed amikor kell.

Ilyen tesztet lehet venni a Dm-ben , próbáld ki. A doki azt mondta ez nagyon sok mindenkinek segített már .

Sok sikert és ne stresszel j, mert akkor nem biztos hogy összejön!

2008. nov. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ketteske ***** válasza:
Ezt a tesztet ovulációs tesztnek hivják. Nekünk ennek a segitségével elsőre összejött a baba. Sok sikert nektek is!
2008. nov. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Lazíts!

Nekünk másfél évig nem jött össze, mindenféle vizsgálat, closty, programozott sex, majd megőrültem, mikor kismamát láttam az úton. Aztán amikor el tudtam engedni magmat és a babát is teljesen, akkor nem lett több vérzésem. Most már négy hónapos kis angyal. Bízd a babára, és amikor jónak látja, jönni fog, hidd el. Nem mese. Boldog babavárást, jönni fog!

2008. nov. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok.

Én PCO miatt Clostyt szedtem, de nem ért semmit. Aztán Puregont szúrtam. Nagy reményekkel mentem vissza UH-ra, de a doki azt mondta, halottnak a csók. Közben lefogytam 66-ról 60ra, és miután kimondta a doki, hogy kevés volt a gyógyszer, én meg letettem a dologról, mert nem volt pénzem a további gyógyszerekre, szóval 6 nappal az ítélet után megfogant a csajszi...

Aztán megjött... Brühühü. Cickacarkot akartam inni, de elég paranoiás vagyok ahhoz, hogy a 6. napon is tesztet csináljak, mert a teát terhesen tilos inni, kiderült, hogy pozitív!!!

Már 9 hónapos múlt a csaj.:))

2008. nov. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia :)

Biztos hallottál már róla hogyha valaki borzasztóan akar gyereket akkor már annyira izgul hogy nem jön össze.

Lehet hogy a párod terméktelen vagy a terészedről van baj. De szerintem tulzottan izgultok. Kicsit nyugottabbak legyetek. És most lehet vicces dolgot mondok, de bizzatok benne, higgyetek benne és pózitívan gondolkodjatok, pozitív energiát használj fel. És van egyépként olyan terhesség hogy NEM NŐ MEG A HASAD mert a barátnőm is terhes szeretett volna lenni és nem érezte úgy h nem tud teherbe esni pedig terhes volt csak nem nött meg a hasa. !!.

2011. szept. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!