Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit lehet leolvasni a diagramm...

Mit lehet leolvasni a diagrammról?

Figyelt kérdés

A doki bácsi tanácsára elkezdtem hőmérőzni, mert rendszertelen a ciklusom mióta abba hagytam a gyógyszert. Ti lehet, hogy jobban értetek hozzá. Mondanátok róla vmit?

[link]


2010. jún. 16. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát egyelőre annyit, hogy eddig több mint valószínű nem volt ovulációd.:(
2010. jún. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem sem volt. :(
2010. jún. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Idáig még nem volt ovud! :(
2010. jún. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs peteérésed! Menj vissza a dokidhoz! Hamarosan mensid lesz!
2010. jún. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De egyébként mikor hagytad abba, és hogy jött meg azóta?
2010. jún. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Novemberben hagytam abba, és azóta 44, 43, 34, 33 naposak voltak a ciklusaim, de össze vissza. A gond nem is igazán a peteéréssel van (azzal is) de a fő gondom, hogy nem tudom mikorra várjam vagy nem a mensit! És ez az ami böki a csőrőm, mert nem tom, hogy 2 hete késik vagy csak 44 napos a ciklusom. Ja mellesleg mikor eljöttem a dokitól, beszéltem édesanyámmal és kiderült, hogy nála ugyan ez volt és ő kapott gyógyszert és utána egy hónap után megfogantam, előtte 6 ÉVIG próbálkoztak... A dokim 3 ciklust írt elő azért azt megvárom, de ha akkor sem jön össze akkor megemlítem ezt.
2010. jún. 16. 15:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahaa. Hát csak akkor tudod nem várni a mensit, ha van peteérésed. Tehát hiába jönne meg, ha nincs peteérésed és ovud, akkor baba sem lesz sajnos. Hát reméljük, azért lesz még, esély van.

Nekem egy év alatt állt be, nekem sem volt peteérésem, és nekem is hosszú ciklusaim voltak, de nekem dupla ilyen hosszúak. Én tavaly áprilisban hagytam abba a bogyót, és idén májusban rendeződött. Már épp gyógyszerezni akartunk a dokival, amikor vérvételből azt állapította meg, hogy minden oké. Semmi mást nem tettem, mint akkor 1,5 hónapja Aviva tornáztam...

2010. jún. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!