Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alábbi a hőmérsékleti...

Az alábbi a hőmérsékleti görbén nem tudom megállapítani, hogy mikor lehetett a peteérésem. Mit lehet leolvasni belőle? Segítséget kérem ebben! Köszönöm előre is!

Figyelt kérdés

[link]

Már egy - két honlapon próbáltam információt gyűjteni ezzel kapcsolatban, de sajnos nem minden egyértelmű számomra...


2010. aug. 15. 07:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem jó a linked! Próbáld újra bemásolni!

2010. aug. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

[link]


küldöm újra! köszi :)

2010. aug. 15. 08:20
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem vagyok görbe szakértő,de szerintem a 10.napon volt a tr.

És van még egy probléma nem egy időben méred a hődet.

15 perces eltérés lehet a mérések időpontja között.

Remélem segítettem és jól:)

2010. aug. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a válaszodat, igen én is a 10. napra tippeltem, csak azt nem értettem, hogy akkor a program a zöld vonalat miért húzza, talán az lenne a jó nap... ?!

Illetve azt is olvastam valahol, hogy a peteérés után megugrik a hő, tehát így akár lehet a zöld vonalas nap is, nem?

Sajnos igen, nem mindig ugyanazon időben mérem... (szabin voltam, vagy nyaralni, valamikor korábban kell kelnem).

Sajnos teljes mértékben az életemet nem tudom úgy igazítani, hogy mindig akkor kelljek...

Tudnám egy időben mérni, de az nem az ébredési lenne, s az már nem is jó!

Valahol (talán ezen a honlapon) azt írta valaki, hogy 1-2 óra eltérés nem számít, vagyis az érték neki mindig ugyanaz volt.

Köszi még 1x!

2010. aug. 15. 08:55
 5/13 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy a program nem jól jelölte be az ovulációd napját.

Mivel a hődet nem mérted a ciklus elejétől így csak tippelni lehet. A 11.-15. ciklusnap közötti időben lehetett.

Sokat segíthet az, ha figyeled a nyákodat. Peteéréskor bővebb tojásfehérjeszerű a nyák, vagy van akinél csak krémes, de bővebb nyák figyelhető meg. Nekem ez többet segít, mint a hőmérőzés. Hőmérőzésből csak utólag lehet látni, hogy mikor volt a tüszőrepedés, előre következtetni pontosan nem lehet.

2010. aug. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

8:45-ös vayok.

Én beállítottam az ébresztőt,minden nap ugyan abban az időben mérem. Felkelek,megmérem aztán vissza alszom.

Olvasd el itt a mérés szabályát.

Aki azt mondta,hogy 1-2 óra eltérés megengedett az nagyot tévedett...

[link]

2010. aug. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

:) köszi, nekem is ki kell valami hasonlót találni, mert így nem lesz valós képem, tényleg...

a hőmérőzés Neked segített, lett Kisbabád?

2010. aug. 15. 15:47
 8/13 anonim ***** válasza:

Rajta vagyunk az ügyön,ez az 5.hónapunk.

A peteérést szépen látom minden görbén.Ez a második hónap,hogy mérem a görbémet is.

Nekem ez az utolsó próbálkozós hónapom.A görbém alapján mondták valszeg hormonális problémáim lehetnek.

Ezt a hónapot megvárom és megint csúnya lesz a görbém akkor megyek orvoshoz és megnézetem azokat a fránya hormonokat :)

2010. aug. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Amúgy ha a 10. napodon volt a tr akkor most kb a 13. napon.

Szépen megy fel a hő is.Ha fent marad még kb 4-5 napot akkor megér egy tesztet!

És ha jól tudom meg gondolom akkor 4-5 nap múlva meg már nem kellene megjönnie sem :)

Drukkolok.

Jah és még azt is elfelejtettem mondani,hogy én is úgy kezdtem,hogy össze-vissza mértem,aztán mondták hogy kell.

Nekem volt egy időszakom,hogy felkeltem mindig mérés előtt magamtól.Igy választottam egy másik időpontot amikor tuti nem kelek fel és megvan az 5 óra alvás.

Úgyhogy te is próbáld meg igy csinálni következő hónapban,ha esetleg lenne rá szükséged,de remélem a legjobbakat és nem lesz rá szükséged!

Drukkolok nagyon.

2010. aug. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszike :)

Nagyon jól jön egy kis biztatás!!

Már 1 éve próbálkozunk, de sajna még nem lett Babánk.

Igazából az pé-re utaló nyákot látom és a has szúrkát is érzem, de még sem jött össze.

EZért is kezdtem el a hőmérőzést, mert voltak ismerőseim, akiknek ez segített...

Igen, valóban most egész szép magas a hőm, és van remény, de az a gond, hogy semmi terhes tünetet nem érzek :( ... még

2010. aug. 15. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!