Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kielemeznétek a diagrammomat...

Kielemeznétek a diagrammomat mit lehet leolvasni róla?

Figyelt kérdés
[link]
2009. dec. 23. 09:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ovuláció a 15. ciklusnapon, egy nappal a behúzás után. Ennek 5 napja. A hőd magasan van, de ez nem babára utal, hanem a hormonszintedre: magas a progeszteronod, ami jó, kedvez a beágyazódásnak.


A baba nem fog látszani a görbén, sem a beágyazódás, hiába mondják majd mások. De ha a hőd 9-10 nap múlva sem esik le, hanem magasan marad, az babás jel. :-) Tesztelni is ekkor érdemes, előbb nem. Drukkolok!

2009. dec. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,egyébként nem arra gondoltam hogy a terhesség kimutatható lenne belőle,különben is mikum csak 31.-re várható.Csak az érdekelt,hogy normálisnak számít e a görbém és,hogy volt e pé-m?
2009. dec. 23. 10:09
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Szia.Én csak annyit szeretnék mondani hogy nekem is magas a progeszteron szintem,vérvételből derült ki.Ami egyáltalán nem jó mert akadályozhatja a beágyazodást.A nőgyogyászom mondta.
2009. dec. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szia,miért szerinted a görbe alapján magas a progeszteron szintem?
2009. dec. 23. 10:24
 5/11 anonim ***** válasza:
2. válaszolónak: Nem értelek! A Kérdezőnek teljesen jól indult meg a görbéje, miért lenne magas a progeszteronja? Annak eleve magasabbnak kell lennie, mint a ciklus 1. felében! Ezért is magas a hőmérséklet a ciklus 2. felében!
2009. dec. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok. A magas progeszteronszint SZÜKSÉGES a beágyazódáshoz és a terhesség fennmaradásához, nem pedig akadályozza azt. Ha alacsony, akkor az orvos gyógyszerrel pótolja (mint pl nekem is az 5-12. hét között), nehogy elmenjen a baba.


A magas prolaktinszint az, ami akadályozza a beágyazódást, sőt, sok esetben magát a peteérést is. Nem keverd véletlenül, kedves második válaszoló? :-)

2009. dec. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat kicsit betojtam ,hogy már a görbéből ilyesmi kisülhet.
2009. dec. 23. 12:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyugi. :-) Olvasd végig ezt az oldalt: [link] Kétgyermekes genetikus orvosnő írta. Ez igazolni fogja, hogy minden a lehető legjobban megy nálad. A görbéd szerint magas a progeszteronszinted, és ez JÓ. :-)
2009. dec. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen végig olvasom .Kellemes Ünnepeket kívánok mindenkinek.
2009. dec. 23. 13:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok az eddigi görbédhez,nagyon szép,és tökéletes volt több időzítés is.Ha ebből nem lesz baba,akkor nem tudom miből!!!!
2009. dec. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!