Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kielemeznétek a görbéim?...

Kielemeznétek a görbéim? Kíváncsi vagyok rendben van e, jó helyre húzta a ciklus.hu stb.

Figyelt kérdés

[link]

Normális,hogy nem olyan erős a vérzésem?Régebben is csak kicsit volt erősebb 1-2napig,utána gyengébb.Most meg az első naptól kezdve közepes majd gyenge.

Itt vannak régebbi görbék is:

[link]

[link]

[link]



Válaszaitokat előre is köszönöm!


2011. jan. 25. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem úgy tűnik, jó helyre húzta. Amikor bizonytalan voltam, a fertilityfriend-en is megnéztem, ill a myfertilitycharts-on is lehet ingyen regisztrálni, nekem ezek jobban beváltak. A mensi meg változhat, hónapról hónapra, de ha gyanakszol vmire, inkább a dokit kérdezd meg.
2011. jan. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tegnap írtam egy szakértőnek a neten a gyenge mensiről és barnázásról és hogy nincs tojcsis folyásom.Azt írta nincs peteérésem.:((((

Lehetséges,hogy a hőesés és emelkedés ellenére nincs peteérésem?

2011. jan. 27. 08:34
 3/8 A kérdező kommentje:

Ma így állok:

[link]

2011. jan. 27. 08:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Olvasva a kérdésedet, kicsit megijedtem, mert nekem sincs tojcsis folyásom:) Viszont a mensim az elég erős. Bocsi hogy nem a kérdésedre válaszolok.

2011. jan. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Semmi baj.Régen csináltam ovu tesztet,az akkor + volt.A köv hónapban megint csinálok.Nagyon kétségbe estem.:(

Pedig nem rossz annyira a görbém.

2011. jan. 27. 09:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, hogy mindig a 15-16 napon van az ovud. Vagy is a görbéd szerint. Szerintem ha nem iszol még palástfű teát érdemes lenne elkezdeni. És ezen a 2 napon próbáljatok meg együtt lenni. Sok szerencsét!!
2011. jan. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
milyen az a tojcsis folyás?
2011. jan. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A tojcsis folyás,olyan mint a tojásfehérje.Nyúlós.


Ma így alakultam: [link]

Picit elkezdtem vérezni.Ez a hónap se jött össze.:(

2011. jan. 29. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!