Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22.-én volt Pé-m.Azóta fájdogá...

22.-én volt Pé-m.Azóta fájdogál a hasam derekem ma főleg!Mellfeszülés nincs! Jelent ez valamit? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Ma reggel is 36.3volt a hőm amugy átlagban 35.5 körül.Este is megnmértem 36.6 jelent ez valami jót? 5.én nem kell megjönnie:)!
2008. okt. 30. 19:22
 61/113 anonim ***** válasza:
Helyes helyes:) reménykedjünk. Vezeted a hőgörbédet valahol? ha igen megnézhetem?
2008. nov. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/113 A kérdező kommentje:
Nem vezetem :(.DE ha vezetném megnézhetnéd persze:)!
2008. nov. 1. 11:00
 63/113 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok. Engedjétek meg, hogy bekapcsolódjam az izgulásba! :)Én stabilan tartom a reggeli 36,6-ot és mindig szájban mérek nyelv alatt, digitálissal. Számítások szerint 6-án kellene megjönnie, de őszintén remélem, hogy nem fog. Azonban semmi egyéb jele még, hogy esetleg babás lennék. missed ad.-om volt és akkor már elég hamar fájtak a melleim. Nem gondoltam volna, hogy egyszer várni fogom ezt a mellfeszülést :). Remélem valaki már érez ilyesmit!!!
2008. nov. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/113 anonim ***** válasza:

Szia!

Üdv a clubban:) nekem sem fáj semmim, és ha jól emlékszem akkor a miss ab előtt sem voltak még tüneteim ekkor. Nálam a mellfeszülés később jött. Viszont a szagok nagyon hamar zavartak.

szia

2008. nov. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/113 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!Megjöttem én is(37 ill most már 37,1;)

Era, jól hangzik a 36,8:)és csak nyugi, hamarabb ideér 5.e mint, gondolnád! Bár attól tartok, addig még lesz pár "depis"percünk.Szerintem én ha tartom a reggeli hőmet, akkor hétfőn reggel tesztelek 1et, nem bírom tovább. A babát tervezők otthonán láttam, h valakinek már pé után a 10.napon is kimutatta halványan a pozitívat, hátha...

1es válaszoló, Te pedig lehet, h most mellfájás nélkül leszel babás:)vagy 6.áig még akár meg is fájdulhat:)Szorítok Neked!!!

2008. nov. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/113 anonim ***** válasza:

Szia 37:)

Neked mikor kellene nem megjönnie? én is valami hasonlón töröm a fejem csak ezért kérdezem. Elvileg a pé utáni 13. napon vagyok ma.

zsuzsi

2008. nov. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/113 anonim ***** válasza:
100%
Szia Zsuzsi!Nekem 5.én nem kéne, h +jöjjön. Nagyon türelmetlen típus vagyok, addig biztos nem bírok várni. Végül is, ha korai a teszt és azért lesz esetleg negatív, mit veszítek vele, legfeljebb a teszt árát.13. napon vagy az már jóóó! Akkor holnap kéne, h NE jöjjön +, igaz?De jó Neked, h már ennyivel előrébb vagy mint mi:)
2008. nov. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/113 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy vmi plusz vitamint szedtek-e?

Én Elevitet szedem, de a múltkor is szedtem, és akkor nem segített sajna. Azért még egyszer megpróbálom. Érdekelne, hogy ti szedtek-e vmit, vagy isztok-e vmit?

2008. nov. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/113 anonim ***** válasza:
100%

Én pé-ig cickafark, aztán palástfű, meg szedek E,C,vas, folsav és cinket, meg Nonit iszok. Ha most nem sikerülne, köv ciklusban elkezdem a barátcserje kapszulát.

37

2008. nov. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/113 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nem vagyok sokkal előrébb mint Ti csak a 13. napon volt elvileg pé-m. De a műtét óta nem álltak vissza 28 napra a ciklusaim, szóval nem igzaán tudom mikor kellene nem megjönnie.

Én Femibion-t szedek csak. Nekem jobb mint az elelvit volt, bár most még nem vgayok terhes de attól nagyon puffadtam.

zsuzsi

2008. nov. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!