Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22.-én volt Pé-m.Azóta fájdogá...

22.-én volt Pé-m.Azóta fájdogál a hasam derekem ma főleg!Mellfeszülés nincs! Jelent ez valamit? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Ma reggel is 36.3volt a hőm amugy átlagban 35.5 körül.Este is megnmértem 36.6 jelent ez valami jót? 5.én nem kell megjönnie:)!
2008. okt. 30. 19:22
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/113 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem is fog megjönni. :) Szerintem holnap vagy hétfőn tesztelhetsz. Elméletileg már kimutatja. Milyen teszted van? Jó jel, hogy a hőd még mindig fenn van. Hátha nem is esik le, és ++ tesztelsz. Nagyon izgulok, hogy mi lesz.

"1." Neked nem jött meg, és úgy teszteltél negatívat? Ha igen, akkor lehet kicsit lassabban emelkedik a hcg szinted, vagy nem pont a ciklus közepén volt a peteérés, hanem később, és akkor előfordul, hogy később mutatja ki a teszt is. Van akinek 5-7 nap is eltelik, míg pozitívat mutat. Szabályosak a ciklusaid, mert az is lehet, hogy csak késik. De hátha nem.

Szorítok Nektek!!!

2008. nov. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/113 A kérdező kommentje:
Sajnos ma de.megjött;(!De nem sok van!És a hőm se esett le csak 36.8ról 36.7re. De ez van sajna! Remélem köv.re sikerűl!
2008. nov. 8. 17:29
 113/113 anonim ***** válasza:

Sajnálom :( Hátha majd következőre összejön.

17 hetes kismama

2008. nov. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!