Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22.-én volt Pé-m.Azóta fájdogá...

22.-én volt Pé-m.Azóta fájdogál a hasam derekem ma főleg!Mellfeszülés nincs! Jelent ez valamit? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Ma reggel is 36.3volt a hőm amugy átlagban 35.5 körül.Este is megnmértem 36.6 jelent ez valami jót? 5.én nem kell megjönnie:)!
2008. okt. 30. 19:22
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/113 A kérdező kommentje:

Ari vagy:) "37" :D! Szorítok ám tudod!

Hő 36.9.

2008. nov. 3. 20:00
 92/113 anonim ***** válasza:

Nekem az orvos nem látott semmit, de nem bántam, mert még elvileg várnunk kellett volna. Bár még nem jött meg. Ha meg így lenne, akkor a jövő hónaptól újra előttünk áll az együttlétek fesztelen szépsége :))) Azért remélem lesz pozitív vkinek!

1

2008. nov. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/113 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem is 36,9 reggel. szóval talán még van remény, elvileg csak holnap lesz a 28. nap mint Rékának. Milyen teszttel csináltad? Én szorítok még neked. Hogy vagy egyébként? nekem semmi extra. mondjuk ez még jó is lehet.

Ha nem jön meg akkor csüt újabb teszt talán.

Kedves 37-es ne csüggedj, legközelebb sikerülni fog.

zsuzsi

2008. nov. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/113 anonim ***** válasza:

Bocs a neveket kicsit összekevertem egy másik kérdéssel:)

zsuzsi

2008. nov. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/113 A kérdező kommentje:
Én lilyvel csináltam!De hallom van attól sokkal jobb is!!!
2008. nov. 3. 20:35
 96/113 anonim ***** válasza:

Köszi Zsuzsi,ari vagy!Hát remélem, mindenesetre nem adom fel!Ma feltankoltam mindenféle vitaminnal meg belekezdek a barátcserjébe, hátha...

Nektek azért szorítok nagyon!!!!

37

2008. nov. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/113 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én azt látom itt a tesztekről mindenkinek más a véleménye. Mindenkinek más jön be, szóval ki tudja melyik a jobb.

Köszi hogy szorítatok, én is reménykedek még. Ma reggel 37 volt a hőm. Szóval még nem ment le. ki tudja.

zsuzsi

2008. nov. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/113 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Végig figyeltem itt a fejleményeket. :D Az nem jelent semmit, ha a nemvárt előtt negatív lesz a teszt. Nekem is az lett. Kipróbáltam, mert olvastam, hogy van akinek hamarabb kimutatja, hogy babát vár, hát nekem nem mutatta ki, csak az elmaradt első napján. Bár már egy héttel előtte teljesen biztos voltam benne, mégis alig akartam elhinni, de ott volt a két csík. Szorítok nektek, hogy mihamarabb pozitív tesztetek legyen. Én Coralene-l teszteltem. (Úgy emlékszem ez volt a neve.)

Üdv: 17 hetes kismama

2008. nov. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/113 A kérdező kommentje:
Szia! "17hets kismami":)! Nekem ma kellett volna megjönnie! Hétfőn negatívom lett! NEm jött meg REM. nemis fog!! Anniyr areménykedem!Szeretnék ugy járni mint te:)! Viszont végig fáj a hasam 1 hete.de olyan másképp! Szerinted??
2008. nov. 5. 18:44
 100/113 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem jött meg jó jel, az is lehet jó jel, hogy fáj a pocid. Nekem nem fájt csak tompán szúrkált néha. Elméletileg egy 15-20-as érzékenységű teszt már ma is kimutatta volna, ha baba van a dologban. Szerintem holnap megpróbálhatsz tesztelni, de ha kibírod hétfőig az még jobb. Van akinek csak később lesz pozitív, úgyhogy ha esetleg holnap is negatív, akkor addig van remény míg nem jön meg. De bízunk benne, hogy nem fog megjönni. Te méred a hődet? Szorítok, hogy két csíkosat tesztelj!!!! Ja, és mindenképp REGGEL csináld meg!
2008. nov. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!