Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikos Lányok, Anyukák! 8...

Lombikos Lányok, Anyukák! 8 napja volt beültetésem,2 napra kaptam vissza őket és a tesztem negatív. Reménykedhetem még?

Figyelt kérdés
Nektek mikor lett először pozitív a tesztetek a beültetés után?
2010. jún. 12. 17:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hát akkor még nagyon korai. Mintha most lennék szeretkezés után a 10. napon, spontán fogantatás esetében. Még legalább két napot várj a teszttel, de inkább ötöt.


Drukkolok neked!

2010. jún. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szia, bocsi de azt megkérdezhetem, hogy akkor neked miért nem adták vissza az 5. vagy éppen a 2. napon? ez mitől függ? (bocsánat, csak értetlen vagyok, amúgy nem a múltkori kérdező vagyok:) Szóval, ha minél később kapod meg annál erősebb, akkor miért adták neked a 2. napon vissza?
2010. jún. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
bocsánat nem 2. hanem a 3. napra.
2010. jún. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

17:39-es vagyok.

Köszönöm a válaszod!!!

2010. jún. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Azért nem tudják megvárni minden esetben az öt napot, mert vannak olyan embriók amik gyengébbek. erre is van egy pontrendszer, amivel a biológusok dolgoznak. szóval miközben cserélik alattuk a táptalajt, nézik a mikroszkópon, hogy gyengülnek e a tápoldat cserétől és ha igen akkor rakják vissza őket mert azt mondják, hogy ott jobb helyen lesznek.

illetve akkor viszik még el az 5 napig ha sok a petesejt, sok a megtermékenyített embrió és lehet várni, kiválasztani a legerősebbeket.

2010. jún. 12. 18:31
 16/16 anonim ***** válasza:

Na szia!

Mizu veled?Teszteltél már?Ugye sikerült?!

2010. jún. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!