Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikos Lányok, Anyukák! 8...

Lombikos Lányok, Anyukák! 8 napja volt beültetésem,2 napra kaptam vissza őket és a tesztem negatív. Reménykedhetem még?

Figyelt kérdés
Nektek mikor lett először pozitív a tesztetek a beültetés után?
2010. jún. 12. 17:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

Szia!

én 3. napon kaptam vissza őket, 11. napon lett pozitiv a teszt, ne add fel, még van reményed!!!

2010. jún. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

És az volt az első teszt, amit csináltál vagy akkora lett pozitív az addigi negatívok után?

kicsit elkenődtem, mert állítólag ET+8 napon már jelez valami halványat, ha sikerült..

2010. jún. 12. 17:21
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

ha csak egy baba ágyazódott be akkor még az embriotranszfer után is csak a 12. napon lesz pozitiv.

nekem 3 baba volt és erős pozitiv volt a teszt.

Egyébként hogy érzed magad?

hol csinálták?

2010. jún. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

De te csak 2 napra kaptad meg őket, azaz ha sikerült, még csak 8+2=10 napos... A 12. nap előtt ne reménykedj pozitív tesztben


Jó babásodást!

2010. jún. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! A Kaáli Intézetben.

Nincs semmi tünetem, jól vagyok. pár napja erős villámló szurkálásokat éreztem a méhem körül, az furcsa szokatlan érzés volt, egyébként semmi mást nem éreztem.

2010. jún. 12. 17:33
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Bocs az offért,nem tolakodni akarok,de megmondanátok hogy mit jelent hogy 2 napra kaptam vissza őket?
2010. jún. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

szerintem úgysem birod, ki, de én hétfőn tesztelnék újra.

Biztos sikerült reménykedni kell.

Nekem a 11. héten meghalt mindhárom baba :-(

új lombik nem lesz a férjem itthagyott.

Szóval most, mig hivatalosan házas vagyok, próbálok egy babát örökbefogadni

2010. jún. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
Ne aggódj, még nagyon korai volt az a teszt! :)
2010. jún. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

17.40-es válaszolónak.


Szia. Nagyon sajnálom, ami veled történt, mert ezt így halmozottan még elképzelni is nehéz és kívánok minden jót, jó egészséget, mielőbbi anyaságot és egy boldog kapcsolatot!


Egészen rendkívüli az erőd és rendkívüli a hozzáállásod. Sok sikert kívánok!!

2010. jún. 12. 17:53
 10/16 A kérdező kommentje:
"két napra kaptam vissza"..igen ez magyarázatra szprul, ez "lombik" nyelv. a petesejteket leszívják, Petri csészében tartják őket (közben megtermékenyítik) és pár nap után visszaadják. ez lehet 2,3 vagy 5 nap. minél később kapod vissza annál erősebbek, és annál erősebben reagálnak a méhtest környezetében a 'túlélésre' ill. a beágyazódásra
2010. jún. 12. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!