Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem tud beágyazódni a...

Miért nem tud beágyazódni a megtermékenyitett petesejt? 5éve nem jön össze a baba, már nagyon szomorú vagyok. Állitólag rendben vagyunk.

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az,hogy állítólag rendben vagytok?Ezt orvos mondta alapos kivizsgálás után?Mert valami csak nincsen rendben,ha 5 éve sikertelen a próbálkozás.Orvos mondta,hogy a beágyazódásnál van gond?Mert ha igen,akkor miért nem tesz semmit?Valamit csak lehet.Szerintem ezzel a problémával ide hiába írsz,egy jó orvost keress inkább.


Sok sikert,üdv

2008. okt. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mi hat éve probálkozunk, sikerül is teherbeesnem de a 7-8. héten történik valami és elvesztjük a babát. Ez már 5-ször ismétlődőtt meg. Voltunk a Czeizler Endrénél aki többféle vizsgálatra is elküldött. Néztek hormonokat, géneket. Voltam pajzsmirigy vizsgálaton is.

Végeztek méhtükrözést is. Nálunk azért találtak problémákat de szerencsére lehet rajtuk segiteni.

Ti milyen vizsgálatokon voltatok? Lehet, hogy dokit kellene váltani?

2008. okt. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Férjem teljesen rendben.Nekem Hsg,6inszem,1lombik volt.Hormonok rendben.Immunológiai meddöség kizárva.Több orvosnál is voltunk.Czeizel Tanár Úrnál is.
2008. okt. 29. 17:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Barátnőmnek a barátcserje kapszula segített! Szintén megtermékenyült a petesejt, de hiányzott a sárgatest hormon, amit ezzel a szerrel (+természetgyógyásszal) ki tudtak küszöbölni, és így megtörtént a beágyazódás!

Mi még nagyon az elején vagyunk, pár hónapja gondolkodunk csak babán, nekem pl. a csípőcsontomat kell helyrerakni..

Nagyon sok apró dolog lehet, de NE ADD FEL!!!

Biztos meglesz az orvosolható "hiba"!


Egy PCOból gyógyult, minden csodára nyitott nő! :)

2008. okt. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
egyik ismerősöm ismerőse detto mint Te, mindenen túl vannak és a 7-8. hét körül kilökődött a baba. Végülis megtalálták mi a hiba: nem volt megfelelő a méhe PH-ja és ezért nem tudott megtapadni rendesen. Kapot győgyszert, asszem sikeres lett a bavatkozás. Ezután kéne utánajárni, ha még nem történt meg.
2008. okt. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. okt. 30. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!