Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy a teszt nem...

Lehetséges, hogy a teszt nem mutatta ki de van baba?! Nagyon szomoru vagyok az eredmény miatt?

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nem mutatta ki csak a vérvétel. Pedig kettőt is csináltam.Igaz elég hamar csináltam.
2009. márc. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem nagyon enyhe csíkjaim voltak 2 hónaposan is. Mire az orvos semmit sem látott, de a vérvétel kimutatta.

Gratulálok ha babás vagy!

17+5 hetes kismami

2009. márc. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl hamar teszteltél akkor előfordulhat, 7-10 napos késés után már kisebb a valószínűsége, hogy nem mutatja ki a teszt.
2009. márc. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mikor kéne megjönnie -vagyis mikor nem- , előtte nagyon kicsi az esély, hogy kimutatja. Ne légy elkenődve, tudom, sovány vigasz, de vagyunk még igy páran.
2009. márc. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
két napja késik!köszönöm a válaszokat!remélem nembizti még a negativ teszt!!
2009. márc. 12. 20:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem sem mutatta ki csak a labor.Tegnap.3 év után összejött.Nagyon boldogak vagyunk.Én feb. 6.-án csináltam tesztet ugyanígy 2 napja késett és neg. volt a teszt.Kedden 10.-én a doki azt mondta nemérez semmit,és erre tegnap 12.-én megtudtam a jóhírt.Tüneteid vannak?Szorítok!
2009. márc. 13. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaj bocsánat márc. 6.-án!Feb. 4.-én volt meg utoljára!Az utolsó voltam.
2009. márc. 13. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én januárban ugy jártam hogy 10 nap késés után csináltam tesztet,ami - lett. Elkenődtem aztán pont 6 hétre megjött. Utána vérvételre kellett mennem a vasszintem ellenőrzése miatt. Ott néztek hcg szintet,amiből egyértelmüen kiderült terhes voltam ,"csak spontán vetélésem volt".Megfogadtam máskor több tesztet is csinálok inkább.Ma-holnap kéne pontosabban nem kellene megjönnie. Már előre félek a tesztől!
2009. márc. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!