Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rosszul teszem, ha egy nem...

Rosszul teszem, ha egy nem drága csak 350 ft-os tesztet próbálok ki először? Mennyire pontatlan?

Figyelt kérdés
2007. nov. 28. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Tökéletes, ha pozitív, akkor nem valószínű, hogy téved, negatív esetén próbálj másik fajtát is.
2007. nov. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

előző válaszhoz: ugyanannyi az esély arra,hogy álpozitív,mint arra,hogy álnegatív lesz a teszt!!!

KÉRDEZŐNEK:Nekem azt mondta több gyógyszerész is,hogy a téves eredmény esélye ugyanannyi az összes gyógyszertári tesztnél,tehát mindegy,hogy mennyibe kerül!!!

Mi volt a neve annak a tesztnek-csak hogy én is oylat vegyek!?

2007. nov. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Sziasztok! Nem akarok vitatkozni, de én is úgy hallottam, hogy ha pozitív akkor kevesebb az esély a hibának.De ez logikus is szerintem, hiszen ha kimutatja azt a hormont vagy mi a fenét akkor az már ott van és kész, de ha nem mutatja ki akkor több variáció is lehet, hogy miért nem (nem használtad jól, nem jó időpontban használtad, sérült volt a teszt stb.)Álpozitív talán csak akkor lehet, ha cisztád van (ez az összes teszt betegtájékoztatójára írva). Tehát ha pozitív nagy valószínűséggel van baba, persze nem 100. Az ár meg nem számít szerintem, talán az a különbség, hogy van amit csak reggeli vizeletből mutat ki van amelyik (drágább)bármely napszaki vizeletből kimutatja. Az orvosom különben azt mondja, hogy ezek a ma kapható tesztek cakumpakk elég pontosak.

Sok sikert!

2007. nov. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

alpozitiv teszt:nem ciszta okozza,vagy vesebetegseg vagy az immunrendszeri korallapot,esetleg es sajnos ez eleg gyakori:az agyalapi mirigy altal termelt lh hormon tultermelodese,mivel nagyon hasonlo kemiai szerkezete van a hcg-hez.a bolti tesztek erzekenysege nemzetkozi egyezmenyszerint 20 mUI/ml vagyis barmennyibe kerul is ennel alacsonyabb szintnel semmit sem jelez.a terhes no hcg szintje ezt a peteeres utan 10-12 nappal eri el majd 2,5 naponta megduplazodik.maximumat a 9-11.heten eri el ekkor 280 000 U/L.

egy ferfinak es nem terhes nonek is jelen van szervezeteben 10 U/L alatt,igy vervizsgalattal mar az esedekes mensi kimaradasa elott is kimutathato.de hiaba is irjak ezt a bolti tesztekre h napokkal elobb is ad eredmenyt teljesseggel kizart,akinel ez sikerult az azert van mert valoszinuleg korabban volt peteerese,vagy rendkivuli peteerese volt es akkor tortent meg a megtermekenyites.a tesztet az orvosnak kell kiertekelni uh-s vizsgalattal egyutt,mert barmilyen korai,min.5 hetes terhesseg eseten ha az embriot nem is de a petezsakot latni lehet.igy akinel ezt sem latni ott al pozitiv tesztrol van szo es kezelest igenyel.a teszt pozitivitasa csak valoszinusegi jel es nem bizonyossag a terhesseg megleterol.ha tehat kesik a mensid es annak datumaban biztos vagy nyugodtan hasznalhatsz olcso tesztet,es mindenkepp keresd fel kezelo orvosod,mert ha negativ is,oka van a kesesnek.

2007. nov. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!