Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok, ha ma este...

Mit gondoltok, ha ma este tesztelek (lilyvel), van esély, hogy biztosat mutat? Vagy estleg tudtok ajánlani egy megbízhatóbb tesztet? (ami nem túl drága)

Figyelt kérdés
Csak vasárnap reggelre terveztem a tesztelést, de már nem bírok várni!!:) 5 napja késik a menzim, szerda reggel negatívat teszteltem (lilyvel) Szerintetek már ki kell hogy mutassa? és 12 nappal vagyok együttlét után!!
2011. jan. 28. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én mindkétszer Lilyvel teszteltem, mindkét babámat kimutatta első /reggeli/ vizeletből a nem várt menstruációm ELŐTT 2-3 nappal.


Szerintem simán ki fogja mutatni :)

tesztelj és küldj képet a csíkokról :D


12 kismama :)

2011. jan. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Várj, nem olvasta végig.

12 nappal együttlét után még lehet be sem ágyazódott. Ha jól tudom 10-14 nap kell a beágyazódáshoz.

HA mégis megtapadt volna a "baba", akkor se biztos, hogy már kimutatja, mert kevés a szervezetedben még a HCG.

ESETLEG reggeli vizeletből.

De nem tudom.. 12 nap..hááát..

De természetesen drukkolok :)


Első voltam

2011. jan. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!:)

Hát bizony, tudom, a szerdai is nagyon korai volt és valószínű akkor még ez is az lenne...

de olyan nehéz türelmesnek lenni és várni...:)

2011. jan. 28. 17:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem mondod?

Mindkét alkalommal napokkal beelőztem a nem várt időpontot :D

Aztán szépen világgá kürtöltem /nem vagyok babonás :)


Sok sikert Neked is!

2011. jan. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:D

Köszi mégegyszer!!

Énis remélem, hogy sikerül és 1-2 napon belül kiderül!:)

2011. jan. 28. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!