Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vizsgálat eredménye lehet...

Vizsgálat eredménye lehet pontatlan?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy 15.-én megvolt de csak nagyon keveset kb 1,5 napig(és azt is szerintem csak azért mert volt egy kis méhszájsebem és szex után erősödött)Következő héten elmentem dokihoz,hogy vizsgáljon meg mert nagyon sokat émelyegtem és a melleim is érzékenyebbek voltak!Hasi ultrahangon megvizsgált(ott nem talált semmit) és kézzel megnyomkodott vagyis megvizsgált és akkor is mondta hogy nincs baba!Hüvelyi uh-gal meg sem nézett!A kalkulátor szerint most lehetek 6 hetes, akkor voltam pont az 5.et kazdtem kb :D!létezik olyan, hogy mégis van csak nem "érezte" amikor kézzel vizsgálta!Tesztet még nem csináltam, mert nem akartam csalódni, de voltak furi dolgok velem azóta!volt már valaki így, hogy mégis csak terhesség lett belőle!!!
2011. márc. 30. 16:36
 1/1 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ilyen korai időszakban a teszt sokkal megbízhatóbb, mint egy kézzel, érzésre végzett vizsgálat. Mennyivel jobb, ha később csalódsz?

2011. márc. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!