Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy számoljam az ovulációt,...

Hogy számoljam az ovulációt, ha nem ugyanolyan hosszúak a ciklusaim?

Figyelt kérdés
2018. márc. 29. 06:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod kiszámolni.

Vagy ovu tesztelsz vagy hőmérőzöl.

2018. márc. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan nem fogod tudni meghatározni, esetleg ovulációs tesztel, de egy pár napos időszakot ki lehet számolni, hogy mikor a legvalószínűbb.

Vedd a legrövidebb és a leghosszabb ciklusodat. pl. 27 és 31. 27 napos ciklusnál kb. 13. napon van ovuláció, 31 napnál meg 17. napon. És akkor 13-17 bármikor lehet ovulációd. :)

2018. márc. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Egyébként megérzem, mert fél-1 napig rosszul vagyok tőle, de nyilván inkább előtte kéne együtt lenni.

Igazából ez lenne az első próbálkozásunk,egyenlőre még tesztelni nem akarok.

2018. márc. 29. 07:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy csinàltam,hogy az elmúlt 6 hónap àtlagàt vettem,és az alapjàn próbàltym belőni,feltételezve,hogy nem az első,hanem a màsodik fàzis a tuti 14 nap.Az így kapott "ovu nap" előtt 1 hétig 2 naponta voltunk együtt.Eddig 3x bejött ez a módszer.Ugyanis nekem a teszt sosem lett pozitív egyik vàrandóssàg tervezése soràn sem.
2018. márc. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hőmérőzz és ovuteszt.Ezek lesznek a legjobb barátaid:D

Nekem 30-50 nap között volt a ciklusom.Nagyon nehéz lett volna ezek nélkül eltalálni ,hogy mikor vannak a termékeny napok.Mondjuk azért még a termékeny nyák egy kiindulási pont, vagy ha szurkál valamelyik petefészked ovu környékén.Sok sikert.

2018. márc. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :-)
2018. márc. 29. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!