Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokszor olvastam, hogy a...

Sokszor olvastam, hogy a closti kúra nem vált be. Mi volt az oka?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy nem volt tőle peteérés vagy a tüsző nem repedt meg. Én most hagytam abba a closit, már kaptam tüszőrepesztőt is (1 db 19 mm-es pete). A nyálkahártyám is tökéletes. Bizakodhatok? Vagy oda kell még figyelnem valamire?
2008. okt. 28. 09:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Holnap mindenképpen jelentkezem! Még azt akartam kérdezni, hogy nektek mit mondott a doki, hogy mikor kell együtt lennetek sűrűn?
2008. okt. 28. 13:13
 12/16 anonim ***** válasza:
Én vasárnap délután kaptam meg az inekciót és már akkor estétől kezdve legalább négy napot.De mi már szombat óta próbálkozunk,és előtte 5 napig nem voltunk együtt.
2008. okt. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam dokinál, látszott, hogy meg van repedve a tüsző és ezért még kaptam egy ampulla tüszörepesztőt. (Biztos ami biztos) Holnap reggel kell újra uh-ra mennem. Akkor már elvileg a helyét fogjuk látni a petémnek. Nálad valami változás?
2008. okt. 30. 08:40
 14/16 anonim ***** válasza:
Nálam semmi nincs, a hasam sem fáj már annyira. De ezt most nem értem nekem azt mondták hogy legkésőbb 36 órán belül megreped és akkor lehetek terhes, de már neked is 3 napja hogy beadták az inekciót és még nem ternékenyült meg. Ez hogy lehet.
2008. okt. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
válaszoltam az emailedre!
2008. okt. 30. 14:36
 16/16 nini24 ***** válasza:

Sziasztok!


Sikerült a kúra? Én most várom az eredményt, még 3 nap van a nemvártig! :)

2009. júl. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!