Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokszor olvastam, hogy a...

Sokszor olvastam, hogy a closti kúra nem vált be. Mi volt az oka?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy nem volt tőle peteérés vagy a tüsző nem repedt meg. Én most hagytam abba a closit, már kaptam tüszőrepesztőt is (1 db 19 mm-es pete). A nyálkahártyám is tökéletes. Bizakodhatok? Vagy oda kell még figyelnem valamire?
2008. okt. 28. 09:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
igen bizakodhatsz. napi hány szemet szedtél és hogyan?
2008. okt. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
a ciklus 5. napjától a 9. napjáig szedtem napi 1 szemet. a 13. napon voltam uh-on és akkor kaptam meg a tüszőrepesztő injekciót is. holnap kell visszamenjek uh-ra. Azért is kérdeztem, mert érdekelne, hogy másoknál is minden rendben volt e végig, és csak a végén nem jött össze?
2008. okt. 28. 10:49
 3/16 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok, szedtem a clostit több tüszőt is láttak az UH-n. vasárnap kaptam meg a tüszőrepesztőt. Te érzel valamit? nekem az inekció óta szurkálódik a hasam.
2008. okt. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
én tegnap reggel kaptam 2 ampullát és este óta nyilallik a hasam. pont a bal petefészkem, ahol látták a petét. Ma reggel meg mintha késsel szurkáltak volna ugyanott.
2008. okt. 28. 12:03
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt érzem akkor ez nem lehet baj ha nálad is így van. Ha érzel valamit, vagy sikerül a baba írd meg. Ti mióta próbálkoztok?
2008. okt. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Karácsony óta próbálkozunk. Ez volt az első kúrám (remélem az utolsó is:)) Te méred a hődet? Mert nálam vannak furcsaságok.
2008. okt. 28. 12:21
 7/16 anonim ***** válasza:
Már nem mérem. mi két éve próbálkozunk, több hónapon át mértem a hőmet és az orvosom szerint tökéletes volt. De a múlt hónapban úgy nézett ki hogy sikerült a baba de volt egy spontán vetélésem.Úgyhogy nekünk is ez az első hónapunk hogy így próbálkozunk. Nekem a 17-ik naptól szednem kell duphastont ami segíti a beágyazódást. Neked is felírták?
2008. okt. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
én még nem kaptam duphastont, de talán holnap. Nekem amugy pénteken is mennem kell uh-ra. Te milyen sűrűn jársz?
2008. okt. 28. 12:54
 9/16 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom hogy a múlt hónapban nem sikerült megmaradnia a babának! De a dokim szerint egy ilyen spontán vetélés után nagyobb a valószínűsége, hogy hamar teherbe tudsz esni, mert már a múlt hónapban felkészült a szervezeted a babára. Nagyon szurkolok. Holnap a doki után írok.
2008. okt. 28. 12:56
 10/16 anonim ***** válasza:
Jó várom hogy mit mondott az orvosod. Nekem már nem kell menni UH-ra, csak várnom kell hogy meg jön e. Írhatsz privátot is ha gondolod.
2008. okt. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!