Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokszor olvastam a teherbeesés...

Sokszor olvastam a teherbeesés témakörében hogy terhességi tünetként írják a pisilési ingert. Ez mitől van? Akkor a hólyagot még nem is nyomja semmi!

Figyelt kérdés
2008. aug. 13. 12:54
 1/6 A kérdező kommentje:
És még hogy sokat járnak pisilni! de miért?
2008. aug. 13. 12:54
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A méh alakja megváltozik, és ez okozhatja.
2008. aug. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de már az első hetekben változik a méh?
2008. aug. 13. 12:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
az első napokban
2008. aug. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

de ne vedd 100 %-ra, várj még egy kicsit.LéGY TÜRELMES.

Tudom, nehéz, és sem vagyok az, de muszáj.

2008. aug. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Azert van, mert a meh elkezd felkeszulni a beagyazodasra, illetve mar a beagyazodaskor/ utan is megnovekedik a meh verellatottsaga, tehat jobban telitodik verrel , ezert jar sokat pisilni az ember lanya. Viszont amint a terhesseg elorehaladtaval kiemelkedik a meh (vagy hogy fogalmazzam), akkor ez az allando/gyakori vizelesi inger megszunik, de legalabbis enyhul. Legkozelebb ujra tapasztalja ezt az ember, de akkor mar sokkal idosebb a terhesseg es a baba nyomja majd a holyagot.


Bocs, ha kicsit konyhanyelven fogalmaztam. De google.hu-val siman ra tudsz keresni.

2008. aug. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!