Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért tűnik annyira reménytele...

Miért tűnik annyira reménytelennek és hihetetlennek, hogy sikerülhet?

Figyelt kérdés
valahogy nem tudok hinni benne, annyira elképzelhetetlennek elérhetetlennek tűnik most számomra, hogy sikerüljön. más is érez/érzett így? miért nem tudok máshogy hozzá állni?
2010. jún. 7. 09:03
 1/6 anonim válasza:
32%
Mi sikerülhet? Nem értem a kérdést. A gyerekvállalás? Miért ne sikerülne? :o Van valami szervi bajod neked vagy a párodnak?
2010. jún. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

persze én is voltam így, nekem egy petevezetőm van és az interneten csak olyan írásokat találtam, h így mennyivel nehezebb, volt aki több éve kitartóan próbálkozott....de az egyik legfontosabb a hozzáállás, megpróbáltam "átkapcsolni" az agyam, nekünk mikor végül nekiálltunk azonnal sikerült....ami isteni csoda.....sajna az ember környezetében is rengeteg az egészséges nő, aki valahogy nem tud teherbe esni és ez sem javítja az ember reményeit....

én azt tanácsolom, h próbálj nem túl sokat kattogni a témán, ne görcsölj rá, tudom, h könnyű ilyet mondani, de a pozitív gondolkodás és hozzáállás már fél siker, h küldjenek neked egy angyalkát....az enyém már lassan 2 éves.....sok sikert!!!

2010. jún. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

most ezt szervi bajtól mindentől függetlenül kérdezem. egyszerűen annyira hihetetlennek tűnik: 25 évet leéltem anélkül, hogy terhes lettem volna, most meg szeretnénk. valahogy nem tudom felfogni ésszel, hogy lehet, hogy egy kis élet van bennem, csak még nem is tudok róla.

ilyenkor érzem igazán, hogy az élet valóban egy csoda. és valóban ajándék, látva azt, hogy sokan évekig várnak a babára

2010. jún. 7. 09:21
 4/6 A kérdező kommentje:
és igen: természetesen a kérdés a teherbeesésre vonatkozik, hiszen ide írtam
2010. jún. 7. 09:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Valóban akkor tudatosul mikor már meglesz a pici, mikor már érzed mozogni a pocidban. LEgalábbis én is így voltam.

A rossz példák pedig ne lebegjenek szemed előtt, főleg ha egyből teherbe tudsz esni, és miért ne így lenne???

Bár azt hogy elképzelhetetlennek tartod nem lehet hogy a tudat alattid mondja mert egy kicsit megijedtél a gyermekvállalás felelősségétől?


14 hónapos kislány anyukája :)

2010. jún. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ugyanígy érzem, hogy az elmúlt 10 évet úgy töltöttük el hogy tudtuk hogy még nem lehet baba, és nem is lettem terhes (pedig nem mindig vigyáztunk 100%-osan), és akkor most hogy már szabad az út, egyszercsak összejön?? Ez nekem is fura, olyan titokzatos :) És hogy valakinek elsőre, valakinek meg csak évek múlva, vagy rosszabb esetben soha?

2010. jún. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!