Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a vizsgálat a férfinél 0...

Ha a vizsgálat a férfinél 0 élő hímivarsejtet mutatott, az azt jelenti, hogy, ki van zárva, hogy gyereke legyen, vagy ilyen reménytelennek tűnő helyzetre is lehet gyógymód?

Figyelt kérdés
2008. okt. 13. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Én tudok olyanról, akinek kemotherapia miatt nem volt élő hímivarsejtje, és a doki mondta is, hogy nincs, és nem is lesz, ne is reménykedjenek. És mégis terhes lett a felesége ( terészetesen az említett férfitól) Szerintem ez csodaszámba megy, szóval van okod reménykedni, de ne éld bele magad. De hogy tisztán láss, mindenképp menjetek orvoshoz, kétlem, hogy itt valaki tudna meggyőzni választ adni.
2008. okt. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi ugyanígy voltunk kerestünk egy nagyon jó szakembert, aki megvizsgálta a férjemet, rögtön tudta, hogy mi a baj idén márciusban megműtötte, utána gyógyszeres kezelést kapott és most 14 hetes terhes vagyok!

Nagyon meg kell nézni milyen orvoshoz mentek, mi ezelőtt kettőnél voltunk, akik széttárták a kezüket és azt mondták, ha valami oknál fogva sikerül vigyünk egy fényképet. Azt hittem megőrülök, de megtaláltuk az igazi orvost, akinek nagyon hálásak vagyunk!

2008. okt. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves második, nem tudnád megadni az orvos és a kórház vagy a rendelő nevét? Nagyon köszönöm előre is.

2008. okt. 13. 14:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon szívesen megadom neked, de nem tudom hol laktok, mert neki Miskolcon van magánrendelése és Nyíregyházán dolgozik a kórházban. De, ha gondolod megírom a telefonszámát és a rendelő címét. Igaz egy alkalom 6000.-Ft, de hidd el megéri, nagyon tapasztalt és a spermavizsgálatot is ő maga végzi/elemzi ki azonnal, tehát nem hagyja állni, mint a rendelő intézetekeben.
2008. okt. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát onnan egy kicsit messze lakunk, de mégis kérlek írd meg, ha lehetséges. Köszönöm a segítséget.
2008. okt. 14. 09:58
 6/6 anonim válasza:
Engem is érdekelne az elérhetőség, illetve, hogy milyen gyógyszeres kezelést ajánlottak.
2008. okt. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!