Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon izgultok teszteléskor?

Nagyon izgultok teszteléskor?

Figyelt kérdés
Két napja késik, holnap reggel csinálom a tesztet. De olyan jó lenne, ha nem csalódnék, ezért hihetetlen izgalomba jövök tesztelésnél. Decemberben alig tudtam megfogni a tesztet, úgy remegett a kezem. Holnap reggel egyedül csinálom meg. Ti is paráztok ilyenkor?

2018. jan. 25. 21:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nincs is jobb mint látni apán a nagy örömöt.Hogy fogod elmondani?
2018. jan. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Gratulálok
2018. jan. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Szia!Akkor már tárgytalan a válaszom,de leírom.Én is nagyon izgulok mikor tesztelek,bár nem szoktam vagy kell vagy sem,pont ezért.Multkor 5 napott késett,és negatív lett. 😢1 éve próbálkozunk,szerdára nem várom.Nekem is ezek a tüneteim,mint neked,de máskor is volt már ilyen,úgy hogy nem élem bele magam.Neked viszont gratulálok!!☺
2018. jan. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

17-es vagyok

Igen teszteltem, múlt pénteken extra halvány pozitív volt. Vasárnap már szép volt de halvány. Kedden egész erős volt, akkora nem vártam.

Volt egy kus pecsételő vérzésem, azért teszteltem előbb.

2018. jan. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
De örülök nektek.:)
2018. jan. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Remélem pozitív lett minden idegeskedés nélkül ;) Nálunk tervezett volt .. Én kis naiv úgy voltam vele kitudja mennyi idő mire összejön .. Az első próbálkozos honapban 3 tesztet vettem (csak a biztonság kedvéért) kb 2. napja késett de reggel mikor megcsináltam nem ,hogy a kezem remegett de sokáig csak ültem és néztem a pozitív tesztet . Nem akartam elhinni ,hogy ilyen pont velem történik meg ,megcsináltam mégegyet .. akkor már pánikoltam mivan ha ez negatív.. Bő két óra sokk után felhivtam a párom ( sajnos személyesen nem tudtam neki elmondani mert dolgozott és valakivel megkellett hirtelen osztanom ) .Párom ahogy felvette a telefont nem a szokásos miújság volt a kérdés hanem ,hogy POZITÍV??? Még akkor sem akartam elhinni de a válasz után csak annyit reagált Ő tudta :D
2018. jan. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!