Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon izgultok teszteléskor?

Nagyon izgultok teszteléskor?

Figyelt kérdés
Két napja késik, holnap reggel csinálom a tesztet. De olyan jó lenne, ha nem csalódnék, ezért hihetetlen izgalomba jövök tesztelésnél. Decemberben alig tudtam megfogni a tesztet, úgy remegett a kezem. Holnap reggel egyedül csinálom meg. Ti is paráztok ilyenkor?

2018. jan. 25. 21:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Drukk!;)
2018. jan. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindenkinek ment a zöld jelecske. :)
2018. jan. 25. 21:49
 13/26 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy megérzésem, meg egy kis pecsételésem is a 8. dpon. Ezért a 10. dpon teszteltem is. Nagyon nagyon haloványan volt ott egy csík, nem mertem elhinni, mert már volt olyan tesztem. Két nap múlva már sokkal erősebb volt.

Ma a 16. dpon voltam és sajnos kissé vérzem, de orvos szerint rendben pihenjek. Remélem velünk marad a drága, mert elég sokat vártunk rá.

Drukkolok neked!

2018. jan. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Szia.En letettem a tesztet én is ugy voltam vele hogy tuti nem vagyok az.nem lehetek.kész...

Es a ferjem nézte meg olyan két perc múlva hogy pozitív.Utána irany a bolt 4 doboz teszt.és ujra pozi.Na akkor már remegtem örömömbe. Most a 2.gyeremekunket várnánk.Érdekes mert nagyon izgultam az eddigi tesztelésinknél és nagyon azt vartam hogy két csik legyen.Szerintem ez a hónap nem sikerulhetett semmi tünetem nincs bár még van bő egy hetem.kiváncsi vagyok én is mi lesz de már nem izgulok.:)

Drukkolok neked kedves kérdező.írj majd.

2018. jan. 26. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

A kislányom kistestvért kap, ha minden jól megy. POZITÍV a teszt, majd leugrik róla a második csík. !!!!!!!!!!!

Olyan boldog vagyok!!!

2018. jan. 26. 06:02
 16/26 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszod vagyok.

Gratulálok!!!!

Reményt adsz nekünk akik még várunk.

2018. jan. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

13-as vagyok! Gratulálok!

Akkor kb egy időben vagyunk, nekem 4 napja késik :)

2018. jan. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó.Te teszteltél már?
2018. jan. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nekünk a próbálkozás harmadik hónapja ez. Nem fogom még fel. Apa nem is tudja.
2018. jan. 26. 06:33
 20/26 anonim ***** válasza:
Bocsi most olvastam h igen.Gratulálok mindjettőtöknek.
2018. jan. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!