Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha elvesztem a munkahelyem,...

Ha elvesztem a munkahelyem, akkor le is állhatunk a baba témával?

Figyelt kérdés
vagy van valami kibúvó, amivel még időt nyerünk? vagy semmiképpen sem fogok kapni gyedet?
2010. jún. 1. 10:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszönöm. akkor a kérdés konklúziója számomra: ha terhesen vesztem el a munkahelyem, nem lesz gond, mert járni fog a 270 nap álláskeresési járadék és innen mehetek tgyás-ra és gyed-re. (van elég munkaviszonyom) viszont ha előtte elvesztem a munkahelyem, akkor nincs mit tenni, ahogy a kérdésben is írtam, szüneteltetnünk kell a baba tervezést. de remélem nem kell így tennünk majd :)
2010. jún. 1. 12:44
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem rosszindulatú vagyok, csak a kérdésedre válaszoltam, ami akkor ép a táppénzről szólt. Arra irtam, hogy nem beteg vagy, csak terhes, ha megszűnik a munkahely, akkor ugyanúgy "bánnak veled", mint bárki mással.
2010. jún. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

terhes nőt, ha kéri, a háziorvos minden további nélkül ki fogja írni táppénzre. (ha úgy tetszik, ilyen szempontból betegként kezelik)

de én azt kérdeztem, hogy ez a munkahely csődje esetén is lehetséges-e.

2010. jún. 1. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!