Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még mindig nem jött meg ezt...

Még mindig nem jött meg ezt produkálhatja álterhesség? Infok lejebb

Figyelt kérdés
nagyon szeretnék babát,a kérdésem az lenne hogy a szervezetem produkálhat menstruáció kimaradást esetleges álterhesség miatt???tehát magyarul annyira akarok babát,hogy magamba beszéltem hogy ne jöjjön meg???
2010. máj. 30. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! ez anno azt hiszem velem is előfordult 10 napig késett,de aztán megjött.Én is nagyon szerettem volna a babát,és most már nagyon várom hogy megszülessen.


Egyébként is hallottam ilyen állterhességekről,ahol még az illető hasa is nőtt.Nem kizárt hogy állterhességről van szó,de szerintem vegyél egy tesztet ,főleg ha már jó pár napja késik,de ha nem lennél az akkor se keseredj el!

Sok sikert,remélem tudtam segiteni!

2010. máj. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sya!köszi a választ,bár reméltem hogy nem produkálható....amugy már 3napja késik,de még várok egy pár napot a tesztelésre....
2010. máj. 30. 16:18
 3/4 A kérdező kommentje:
nem birtam ki most teszteltem és POZITIV lett:)azért köszi a válaszod
2010. máj. 30. 17:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen!és gratulálok!!!!!
2010. máj. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!