Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja jövőhétre? Van...

Ki nem várja jövőhétre? Van már valami tüneted?

Figyelt kérdés
Én sokat pisilek, fájdogál a derekam, és fáradékony vagyok.Reménykedek, második gyerkőc lenne :)
2017. szept. 20. 18:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Az este ota szurkal,gorcsolget a hasam ugyhogy szerintem ebbol megint mensi lesz 😔

#1

2017. szept. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
A 7.dpon vagyok,tul korai mensit ereznem de mar nem tudom 😫
2017. szept. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Nekem amikor meg kellett volna jönnie azóta görcsölget a hasam és néha azt hiszem h na most megjött és rohanok a wcre, de semmi. Nemtudom h beleéljem e magam. Hétfőn veszek tesztet és kedd reggel megcsinálom (ha addig remélhetőleg nem jön meg).

Én az első próbálkozós hónapokban az összes terhességi tünetet produkáltam és mindig megjött. Most semmi tünet és egyenlőre a mensi sehol. :)

Remélem baba van a dologban és remélem mindannyian pozut tesztelünk :)

#7es

2017. szept. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

A fiammal anno a 12. dpo-n lett halvany, de lathato pozitiv, es masnap volt szakaszos gorcsoles, megyem jott meg :) Akkor mondjuk mar tudtam, es magneziumot vettem be.

#5

2017. szept. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Csutortokon veszek tesztet es vasarnap vagy hetfon reggel tesztelek,ha addig nem jon meg

1-es

2017. szept. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Szia! Én okt.2.-ára nem várom, nekünk is 2. gyerkőc lenne :)

Nekem ma olyan érzés, mintha a beágyazódás lenne épp. Olyan kis pici szurkák meg kicsit ráz a hideg, de betegnek nem érzem magam. Meg majd elalszom, de az lehet az időjárástól is.

2017. szept. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Ma délután az 5.napja hogy késik csináltam egy tesztet, ami halvány de jól látható pozitív lett ! :)

#7es

2017. szept. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
#7-es, gratulalok! Megmutatod a tesztet?
2017. szept. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Gratulalok!
2017. szept. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

4 nap mulva nem kellene megjojjon,de nem erzek semmit,se pms se semmi nagyon elvagyok szomorodva,szerintetek? 🙁

#1

2017. szept. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!