Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki a jövőhétre...

Van valaki aki a jövőhétre nem várja?

Figyelt kérdés
Nekem eddig mindig bedurran a cicim a menses előtt legalább egy héttel, de most semmi. Tudom, ez még nem jelent semmit, de jó lenne ha együtt izgulhatnék valakivel, mert a párom külföldön van, és az ő fülét nem rághatom :)
2014. febr. 8. 12:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy.Igen én nem várom,de teljesen nem tudom mi van.Nekem is szokott fájni a cicim,de de elote pár nappal most viszont kereken 3 hete,de nem vészesen.Szoval turheto.Viszont faj neha a hasam.Az az igassag,hogy nekem rendszertelen a mensim,és eleg nehéz igy kovetkeztetni.Ma negativat teszteltem,de jovohet szerdaig nincs minden veszve,igy remenykedem.Veled mi a helyzet.
2014. febr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mi megszakítással védekezünk, nem lenne baj, ha baba lenne, csak 3 hónap múlva próbálkoznánk inkább élesben. Viszont vannak egyes tüneteim, melyek alapján akár most be is csúszhatott. Hétfőre lenne esedékes a mens.
2014. febr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mi még csak múlt hónap óta vágtunk bele a babaprojektbe, de előző hónapban valószínű lekéstük az ovu.-t, így most bele adtunk apait anyait. A hasam nekem is fáj néha, szúrkál, de semmi több. Valentin napon tesztelek először, mert én 16.-ra nem várom, hátha a 10-es érzékenységű már mutatna valamit.
2014. febr. 8. 12:57
 4/16 anonim ***** válasza:

Helló Csajok!


Én is jövő hétre nem várom. :) Ma vagyok a 27. napon, de átlag 33 naposak a ciklusaim.

2014. febr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én a 24. napon vagyok, és szerintem már kezdek képzelődni, de szerintem csak a képzeletem játszik velem. Már annyit olvasok erről a témáról, hogy már nem tudom hogy hihetek e a testemnek, vagy csak az agyam produkálja a dolgokat. De ha most nem jön össze, akkor tényleg kétségbe fogok esni, mert az én Szerelmem kamionsofőr, és elég nehéz lesz a következőt időben "belőni" :)
2014. febr. 8. 14:02
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia én ma vagyok a 26. napon ,de én csütörtökön is teszteltem mivel nem bírtam magammal ,meg ma reggel is halvány pozit, hétfőre nem várom de mindenki azt mondja pozi!!Annyira örülnék neki ,a 3.babyn lenne ő!!

Szorítok neked

Te hányadikára nem várod?

2014. febr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6 váaszoló vagyok,juj most olvastam végig megy a nagy drukk mindenkinek
2014. febr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én elvileg jövőhét végére nem várom, de a ciklusaim ingadoznak a 29-31 nap között, úgyhogy most nem tudom pontosan, de jövőhét vasárnappal számolok biztos ami biztos. Én még nem merek tesztelni, nem akarok csalódni. De azért már készenlétben állnak a tesztek! :) De jó neked hogy halvány pozitívod lett. Voltak valamilyen tüneteid? Vagy csak a kíváncsiság hajtott csupán?
2014. febr. 8. 14:34
 9/16 anonim ***** válasza:

Jaj dehogynem a kíváncsiság fog megölni engem !!

Már 3 teszten vagyok tul!!

De a hétfőin semmi ,a csütörtökin ,meg már volt halvány csík ,meg a main is!!

Tünet talán annyi hogy olyan megjön érzés,meg kicsit bizsereg a méhemnél!

Nagyon drukkolok neked!!!!

2014. febr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nekem is van némi nyomás a bal petefészkem körül, de azért görcsölésnek még nem mondanám. És milyen érzékenységű tesztet használtál? 10 vagy 25-ös érzékenységűt? Én is drukkolok magamnak, és persze mindenkinek! :)
2014. febr. 8. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!