Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy valakin...

Mennyi az esélye, hogy valakinek nagyon hosszú próbálkozás után egyszer sponán mégis összejön?

Figyelt kérdés
Padlón vagyok. Immáron ez az n. hónap hogy próbálkozunk eredménytelenül.A párommal minden ok.Az a helyzet nem is merek tovabbi kivizsgálásokra menni mert valahol érzem rajtam az sem segit.Mióta az eszem tudom attól rettegek nekem sohasem lesz gyerekem.Félek az ujjabb csalódásoktól.Annyira borzasztó ez az egész...Nem sajnáltatni akarom magam de igazságtalannak találom.
2008. okt. 20. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a sokaldik lombikon vagyok túl közel 40 évesen...:((( Semmi szervi bajunk nincs, mégsem jött még össze - de nem adom fel soha!!!! Te se tedd, főleg ne ilyen könnyen!! Lehet, hogy valami egyszerű, könnyen kezelhető problémád van, menj orvoshoz minél hamarabb!! Ha nagyon szeretnéd a babát, minden követ meg kell mozgatnod, hogy legyen, és nem szabad a nélkül így letörnöd, hogy egyáltalán megkérdeztél volna egy dokit, hogy miért nem sikerül...
2008. okt. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi negy evig probalkoztunk,dolgoztunk igy nem stresszesen gondoltunk ababara,de ugy voltunk vele hogy jojjon ha jonni akar,azelott egy evig szedtem fogamzasgatlot,most negy ev utan egyszercsak kimaradt a mensi..mar a 36 hetben vagyok.Amugy dokik szerint a munkahelyi stressz (a parom felol)volt hibas,mivel tobb cege van elfoglalt,stresszes mindennap..
2008. okt. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Testvérem 38 hetes. Úgy volt, hogy valami gubanc miatt csak akkor eshet talán majd teherbe, ha előtte megműtik, aztán majd kiderül, az elég-e. Két évig próbálkoztak, de nem görcsöltek, és műtét nélkül is sikerült. Tehát vannak még csodák.

Kitartás! És ne görcsöljetek.

2008. okt. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van két ismerősöm is akiknek nem jött össze a baba sokáig. Az egyik 7 évig járt orvoshoz sikertelenül, a házzaságuk majdnem ráment, de szerencséra kibékültek és akkor hirtelen nem vártan terhes lett. Azt gondolom ez az igazi csoda. A másik ismerösőm 9 év utn lett terhes. Mindkettönek már 2 gyermeke van. Nem szabad feladni,de túlzottan akarni sem. A nővéremék is több éve próbálkoznak de semmi. Nagyon nehéz és az nem segít ha mindig azan görcsölsz. Kitartás a csoda egyszer hozzád is eljutt mint ahogy az én nővéremhez is.
2008. okt. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!