Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki hogyan esett konnyebben...

Ki hogyan esett konnyebben teherbe?

Figyelt kérdés
Már lassan másfél éve probalkozunk,de minden hiába-nem jon a baba.Mindkettonknel rendben van minden.Mar nagyon ketsegbe vagyok esve.
2010. máj. 25. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Másfél év után én is feladtam, s rögtön sikerült. Úgy voltunk vele, hogy nem kell görcsölni, nem aggódtam. Bejelentkeztem egy meddőségi központba, de szerencsére nem kellett elmennünk.
2010. máj. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az első babánk azonnal jött, a másodikra azonban várnunk kellett. A 9. sikertelen hónap után elmentem a dokimhoz, aki felírt clostylbegit tablettát, amit a ciklus 3 napján kellett volna elkezdenem. Én akkor először vártam, hogy megjöjjön. Így amikor még egy hét után sem jött, ideges voltam, hogy mi van. Arra nem is gondoltam, hogy most sikerült. Anyu tanácsára mégis teszteltem és lám! Szóval szerintem se stresszelj rá!

17 hetes kismama, 2 éves kisfiú anyukája

2010. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én fél év után rendeltem PG53-as mikroszkópot és azon kezdtem el figyelni a ciklusomat. Előtte azt hittem, biztos nincsen peteérésem. Az első hónap használat után megtermékenyültem. A mikroszkóphasználattal együtt elkezdtem Femibion 800-at szedni. Ha jól emlékszem, a pé-m napján hátulról történtek a dolgok - azt olvastuk, hogy úgy több esély van rá.
2010. máj. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem semmi nem segített , de az első ciklus.hu-n vezetett hőgörbe volt az ami hozzásegített minket a babához.
2010. máj. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ugyanigy jartam ahogy a 22.13 as valasziro:D

a lanyommal rogkton teherbe estem a naszejszakankon:D

a fiammal nehezebben elmentem en is a dokihoz hogy irjon ki gyogyszert elmentem, kivaltani es lam egy szemet sem kellet bevennem mert elotte teherbe estem:D

2010. máj. 26. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25 hónapig vártuk a babát. Már minden lehetséges vizsgálaton átestünk mindketten a férjemmel. Akkor úgy döntöttem, hogy pihenek, nem foglalkozom a dologgal. Két munkahelyemből az egyiken felmondtam, nem foglalkoztam semmivel, csak magammal. Rengeteget pihentem, olvastam. Azonnal terhes lettem.
2010. máj. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!