Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van-e olyan aki az elevit...

Van-e olyan aki az elevit szedese alatt konnyebben, hamarabb esett teherbe?

Figyelt kérdés
Reg probalkozunk babaval tud-e valaki tanacsot vagy tippet adni.Koszi.
2008. ápr. 14. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem magától az Elevit-től nem fogsz hamarabb teherbe esni,hiszen nem is ezért van.Próbáld meg megtalálni a peteérés napját (hőmérőzéssel,ovu.mikroszkóppal),az segíthet.Esetleg ihatnál aloe vera italt,mert méregtelenít,erősíti az immunrendszert.Nekem sokat segített,bár pocsék íze van.
2008. ápr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem a terhes vitamintól esel könnyebben teherbe. Az csak téged tölt fel vitaminnal.
2008. ápr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csípő felpárnázása,és az Elevitről én is hallottam hogy segít,én szedtem,és hamar teherbe estem,meg a csípőm is megemeltem szex után,nem siettem sosem a fűrdőbe,és 1 hónapon belül:-))Hogy mi okozta ,nem tudom ezeket próbáltam.Én amúgy hiszek az Elevitben.Sok sikert!
2008. ápr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

igen nagyon is lehetséges. mert az elevit vitamint ad a méh nek is és megerősiti azt. nemmindenkinek használ!

De annak igen ha valakinek az a gond hogy nem erős a méhe.Az eggyik ismerősöm 3 évig nem esett teherbe és a doki mondta először probálja ki azt és sikerült az első honapban

2008. ápr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!