Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe lehet esni úgy hogy...

Teherbe lehet esni úgy hogy zsákvarró tűvel kiszúrják az óvszert?

Figyelt kérdés
Most tudtam meg ugyanis hogy a bátyám barátnője ezt csinálja.Tiszta dilis a csaj azt hiszi így majd magához tudja láncolni a bátyámat,aki amúgy csak 17 éves.Barátnője 16.Szerintetek így most terhes lett?Bátyám még nem tudja,szerintetek elmondjam neki? 16/L
2011. nov. 12. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Van rá esély, hiszen az óvszer lyukas lesz ...
2011. nov. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Én itthon egy lufival és vízzel bróbáltam ki és folyt ki a víz rendesen :((
2011. nov. 12. 23:09
 3/9 A kérdező kommentje:
*próbáltam. Bocsi xD
2011. nov. 12. 23:18
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Reméljük, hogy még nem esett teherbe a lány.

Szerintem elsőre mindenképpen a lányra kellene hatni, hogy ezzel nem ér el semmit, mert egy gyerek nem tarthat össze egy kapcsolatot (főleg nem ennyi idősen), mert akkor azt mindig mindenki megsinyli. Ha nem látod, úgy, hogy hatnáll rá, akkor muszáj szólni, csak kíméletesen, mert "mindig a hírvivő a hibás", aki te leszel

2011. nov. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondanám a tesómnak, még szép. A lány simán behazudhatja neked, hogy nem csinálja többet,de mi lesz, ha tényleg terhes, lehet,hogy el sem mondja a 12. hétig... a szüleiddel is megbeszélheted,ha jó a kapcsolat, biztos gondolják, hogy már szexelnek tesódék.
2011. nov. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most beszéltem azzal a libával és azt mondta késő,már úgyis terhes.Ha hazajön a tesóm el mondom neki.Majd igyekszem kíméletesen.Úgy ki vagyok akadva hogy ilyen emberek vannak a földön :@ szerintem bele se gondol hogy majd a gyereknek milyen élete lesz így..
2011. nov. 13. 13:50
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán teherbe eshet.Egyébként szerintem kicsit dilis a csaj.
2011. nov. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen mond el a bátyádnak és a szüleidnek... a barátnőm nem rég így rontotta el az életét, hogy 16 évesen teherbe esett...
2011. nov. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Na mi lett a vége ?
2020. ápr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!