Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szegedi női klinikán még a...

A szegedi női klinikán még a hazajövetelünk előtt kiszúrják a kislányom fülét, ha kérem?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok de erre én is kíváncsi vagyok,nemsokára itt az idő és szeretném én is kiszúratni a fülecskéjét még a kórházban.

Én kérdeztem a védőnőt, ő azt mondta,hogy régen kiszúrták, de ma már nincs ott az a doktornő aki ezt elvállalta. Hát nem tudom, mástól meg mást hallottam.


Amúgy Te mikorra vagy kiírva kedves kérdező? Van fogadott dokid? Első baba?

2011. jan. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Minek szúrnák ki? Kórház, nem kozmetika....
2011. jan. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én május 6-ra vagyok kíírva de április 22-ig meg kell szülnöm cukorbetegség miatt. Bitó Tamás a fogadott orvosom. És te kedves első?


Nyilván nem kozmetika de sokkal sterilebb a környezet, már van egy gyermekem és tudom hogy 2-3 hónaposan már jobban megviseli bármilyen fájdalom, ezért szeretném még ott kiszúratni.

2011. jan. 20. 10:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia!Bocsi hogy nem tudok válaszolni,de én májusban debrecenben csináltattam meg a lányomnak.Meg kell kérdezni a csecsemős nővéreket,itt azok csinálják.2 perc volt az egész,a baba szinte végig aludta.A második válaszolónak ,pedig,sokkal jobb ha már a kórházban megcsinálják,steril körülmények között,a másik meg a babának még ilyenkor nem fáj,megszokja,és nem fogja piszkálni.
2011. jan. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Február 8-ra vagyok kiírva, most töltöttem a 37. hetet. Első baba nálunk, úgyhogy nagyon várjuk:)

Nekem Szikora György a fogadott dokim.


Én is szeretném ha már a kórházban kiszúrnák a fülét, kevésbé fájdalmas emlék lesz neki mint később+ a kórházi körülmény sem elhanyagolható, nem akarom valami kontár kozmetikusra bízni később a kislányomat. Hátha jön valaki akinek friss tapasztalata van ezzel kapcsolatban:)

2011. jan. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem is rossz ötlet, én május 25-re vagyok kiírva, szintén a Szegedi Klinikán fogok szülni. Én úgy tudom régebben, a mi időnkben szokás volt, már a szülészeten kiszuratni a fülüket. De hogy ma mi a helyzet...?!
2011. jan. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már nem csinálják meg. Én nem is akartam,de a szobatársaim megkérdezték,és elment aki régebben vállalta.
2011. jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szegény kislány... :(
2011. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!