Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » János kórházban kiszúrják a...

János kórházban kiszúrják a kislányok fülét?

Figyelt kérdés
Hogy működik?Előre szólni kell?Vinni kell fülbevalót?
2011. júl. 6. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
3%

Én 18 évesen (költözésemkor) behúztam egyet az anyámnak, mert kilyukasztatta fülemet, és azóta sem hordok fülbevalót, csak sz*r volt a lyuk miatt. De én agresszív vagyok.


19/L

2011. júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

Elvben minden kórházban kilövik a fülét, és ők adnak mellé steril fülbevalót is, némi pénzért, persze...


Mindezek ellenére én sem ajánlom, ugyan azért, mint az első válaszoló (bár én nem vagyok agresszív)

2011. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ott szültem és megbántam,hogy nem kértem! 2 évesen lövettem ki szülinapjára,de nem lett egyforma,mert ficánkolt a kozmetikus meg parázott és sietett,hogy ne kezdjen sírni. Pedig egész jól viselte. Szebb is lehetne ha még egészen picinek túl esünk rajta.
2011. júl. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenki ugy tesz ahogy jónak látja ha akrja kiszúratja ha nem nem .Attól kedves első nem anyádat kell bántani.Max ne hordod elég lett volna szép szóval nem tettel üzenni anyudnak nme testzésed. Előre sajnálom a leendő családod vagy aki elvisel majd ha agressziv vagy. Nálunk nszerencsére mindenki nyugodt szúrt fülű és fülbevalós én végig alutam mikor szúrták és semmi bajom nem lett belőle.Aranyosak is a kislányok fülbevalóval jó vannak kivételek akik fiús lányok..de hát nevelés kérdése is.nem vunk egyformák
2011. júl. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
amugy ha sz..r volt a luyk miatt az ha nme hordol benne semmit beforr :P
2011. júl. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok.


Én is kivettem, amint lehetőség volt rá, amióta az eszemet tudom, nem hordok fülbevalót, és nem nőtt be :)

2011. júl. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8 hónapja szültem a Jánosban, kiszúrták a kislányom fülét 2 naposan. Én vittem a kis fülbevalót, és azt hiszem 2ezer ft-ot kért a nővér a szúrásért. Szóltam nekik, és megcsinálták.
2011. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Mindkét lányom ott született,kiszúrják ha kéred,ha viszel fülbevalót,előtte alkoholba kell áztatni.

Egy jó tanács,ha nem akarjátok ott megszuratni,2-3 hós koráig lövessétek ki neki,mert ha idősebb korában csináltatjátok piszkálni fogja,hamar begyullad. Nekünk védőnő csinálta,egyik lányom füle sem gyulladt be.


Jó egészséget!

2011. júl. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!